Gönderen Konu: vodafone freezone gittigidiyor %50 indirim(seçili ürünlerde)  (Okunma sayısı 1753 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
Ynt: vodafone freezone gittigidiyor %50 indirim(seçili ürünlerde)
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2016, 19:28:19 »
link açılmıyor ama kampanya koşulları var   :'(

Vodafone Freezone Kampanya Koşulları

8 Şubat 2016 - 8 Mart 2016 tarihleri arasında Vodafone FreeZone'lulara Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesindeki "Vodafone FreeZone'luya Özel" kampanyası altındaki seçili ürünler arasında yapılan alışverişlerde, sepet değeri toplam 300 TL'ye kadar olan ürünlerde %50 indirim sağlanacaktır.

Kampanyaya katılabilmek için, "GITTIGIDIYOR" yazıp 6666'ya SMS göndermek veya Avantaj Cepte üzerinden kampanya şifresi almak gerekmektedir. Alınan şifre, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesindeki ilgili alana (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinİndirimlerim.php) girilmesi ile kampanyadan faydalanılabilinir. Kampanya kodunun doğru olarak girilmesi durumunda indirim kodunun ödeme sayfasında seçilmesi gerekmektedir. "GITTIGIDIYOR " yazıp 6666'ya gönderilen SMS'ler 40Kr olarak ücretlendirilir.

Kampanya konu indirim kodları 8 Mart 2016 sonrasında geçerliliğini yitirir. Kampanya satıcıların stoklarıyla sınırlı olup, kampanya için belirlenen ürünlerin stoklarının tükenmesi durumunda kampanya durdurulacaktır ve indirim kodları 8 Mart öncesinde de geçerliliğini yitirebilecektir.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanyaya katılmak için aylık minimum yükleme tutarı 12 TL'dir. Vodafone FreeZone'lu olmak için "FREEZONE" yazıp 1525'e göndermek ve belirlenen kosulları taşımak gereklidir. Detaylar: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinde ulaşabilirsiniz. Kampanyaya katılabilmek için 26 yaş altındaki bireysel Faturalı ve Faturasız tarifelerdeki abonelerin öncelikle FreeZone Kulübüne üye olması gerekmektedir. Gençlik abonelerine bir çok ayrıcalık sunan bu özel kulübe üye olmak için FREEZONE yazıp 1525'e UCRETSIZ göndermek yeterlidir.

Bu %50 indirim tutarı, sadece Vodafone FreeZone'luya Özel kampanyasına ait seçili ürünlerde geçerli olacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesindeki Vodafone FreeZone'luya Özel kampanyasına ait seçili ürünlerin olduğu ve ürünlerin toplam sepet bedelinin 300 TL'ye kadar olması halinde indirim tutarı uygulanacaktır.

Kampanyadan faydalanabilmek için katılımcının Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine üye olması gerekmektedir. Kurumsal olarak tanımlanmış üyeler kampanyadan faydalanamaz.

Vodafone Freezone aboneleri kampanya süresince 1 kez şifre alarak Kampanyadan faydalanabilir. Her şifre tek kullanımlıktır. Alınan şifreyi bir defaya mahsus olmak üzere GittiGidiyor üyesi hesabında kullanabilir ve kampanyadan 1 kere faydalanabilir. GittiGidiyor üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde, GittiGidiyor siparişleri iptal etme ve indirim geri alma hakkı saklıdır.

Kampanya Vodafone/ KETCHUP ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesindeki diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya, sadece Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesindeki bankalarla yapılan kredi kartı puan kampanyaları ile birleştirilebilir.

8 Şubat 2016 - 8 Mart 2016 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesindeki indirim kodu kullanılarak yapılan ödemelerde daha sonra herhangi bir zamanda iptal talebinde bulunursa, indirim hakkını kaybedilecek ve indirim tekrar tanımlanamayacaktır.

Kampanya GittiGidiyor'un mobil uygulamalarında yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe hakkını saklı tutar.

Vodafone/ KETCHUP ve GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Kampanya kapsamında sağladığı indirim kuponu ile ilgili olan Firmanın, hizmeti sağlama sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone/ KETCHUP sorumlu değildir.
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2016, 19:30:01 »

vodefone yazıyor ilk linke :)

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2016, 20:13:12 »
sayfada link açılmıyordu site ile ilgili bir sıkıntı yani yoksa link hatalı biliom  :)
sayfa açılıyor şuan
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2016, 20:15:55 Gönderen: _emin »

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2016, 20:21:27 »
İşe yarar birşey göremedim ben
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 08 Şubat 2016, 22:13:16 »

puma ayakkabı aldım ben 49 liraya

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2016, 22:16:21 »
yaşlandığımı anladım bu kampanya sayesinde... yaş tutmadı alamadık  :-\

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 08 Şubat 2016, 22:28:07 »
yaşlandığımı anladım bu kampanya sayesinde... yaş tutmadı alamadık  :-\

telefonu 25 yaşındanküçük  bir akrabam adına kullanıyorum bende zaten yoksa benim de yaşım tutmuyr :)

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 11 Şubat 2016, 12:05:08 »

puma ayakkabı aldım ben 49 liraya

ayakkabı elime ulaştı. ürün orjinal ama dikişleri çok ama çok kötü

Aldığım ürün de buydu. Siz almayın :)