Gönderen Konu: Akıllı telefon almam gerek, öneri ve teklifler lütfen?  (Okunma sayısı 21747 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: Akıllı telefon almam gerek, öneri ve teklifler lütfen?
« Yanıtla #20 : 24 Şubat 2016, 07:16:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Geçen hafta kız kardeşim için Samsung J2 telefon aldım 650 TL 4G destekli gold rengini aldım gayette şık ve güzel özellikleri giriş telefon segmenti netten araştırabilirsin yok işime yaramaz dersen 1.400 TL asus zonfone 2 32 GB öneririm özellikleri ve kullanım rahatlığı çok iyi en son tavsiye edeceğim ürün General Mobile'ın yeni çıkaracağı 5 Plus modeli 13 MP ön ve arka kamera 3 GB ram 1000 TL civarı ücreti var tam çıkış tarihini bilmiyorum oda Android One sisteminde bütün güncel sürümleri sade şeklinde 2 yıl boyunca kullanabilirsin....

cihaz alırken en önemli nokta fiyat performans aralığıdır 2000 tl verip te kullanmadığın özellikleri olan telefonu sırf herkes alıyor işte bende de olmalı mantığı sürersen cebine yazık olur telefon için ayırdığın bir fiyat aralığı varsa söyle o aralığa göre sana telefon önerileri vereyim teknoloji adına araştırmalar yapıyorum buda benim hobim diyelim yardımcı olurum....

Çok güzel açıklamışsınız; teşekkür ederim....

benim ihtiyacım: Tüm uygulamaları kaldırabilecek işlemcisi ve ''iyi'' bir kamerası olan bir telefon. mümkünse bu telefonu en uygun fiyata almak isterim. Samsung Galaxy ya da Note 4 şu ara takip ediyorum. Taksit seçenekleri olsaydı daha rahat edecektim :(
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı Ahmar

• Usta Kampanyacı
  • SAÜ
« Yanıtla #21 : 24 Şubat 2016, 15:30:14 »
Ben bunu almayı düşünüyorum.Almadıysanız sizde bir bakın derim.Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Twitter: @zalimstalker instagram : @ukalamukalaa

Çevrimdışı evin07

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #22 : 24 Şubat 2016, 16:11:01 »
IPHONE KESİNLİKLE. İSTERSENİZ 2. EL ALIN AMA IPHONE ALIN.
“Bazı insanları her zaman, bütün insanları da bazen kandırabilirsiniz; ama bütün insanları her zaman kandıramazsınız.”

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 03 Mart 2016, 17:52:38 »
Migros yeni insertte Samsung Galaxy S5 1349 tl inmiş, taksitle almamın bir yolu var mı ???

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 03 Mart 2016, 18:00:07 »
Benim de telefonum bozuldu acil bir telefon almam lazım maksimum 1500 tl için kredi kartlarında bildiğiniz güzel bir kampanya var mı?

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 03 Mart 2016, 18:07:13 »
Benim de telefonum bozuldu acil bir telefon almam lazım maksimum 1500 tl için kredi kartlarında bildiğiniz güzel bir kampanya var mı?
sana harika bir telefon önerisi yapayım world kartın varsa fiyatta çok iyi telefon şuan alınabilecek en iyilerden dört arkadaşımda aldı çok memnun

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 03 Mart 2016, 18:12:15 »
sana harika bir telefon önerisi yapayım world kartın varsa fiyatta çok iyi telefon şuan alınabilecek en iyilerden dört arkadaşımda aldı çok memnun

Samsung garanti  iyi ama satıcıya güvenemiyorum, 50 tl puan da iyi ama taksit yok ki ?

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 03 Mart 2016, 19:27:52 »

Samsung garanti  iyi ama satıcıya güvenemiyorum, 50 tl puan da iyi ama taksit yok ki ?
hiç bir yerde telefona taksit yokki artık kredi veriyolar öyle var

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 03 Mart 2016, 19:33:58 »
tavsiyen için yeniden teşekkürler @calculus07   benim tel de note2 ydi severek kullandım tek sorunu biraz ağır ve büyük olmasıydı gün içinde bazen sürekli taşırken zor oluyordu.Aslında bu sefer sony düşünüyordum ancak bu telefon için de yorumlar çok iyi  ,karar vermekte zorlandım doğrusu

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #29 : 03 Mart 2016, 20:33:57 »
tavsiyen için yeniden teşekkürler @calculus07   benim tel de note2 ydi severek kullandım tek sorunu biraz ağır ve büyük olmasıydı gün içinde bazen sürekli taşırken zor oluyordu.Aslında bu sefer sony düşünüyordum ancak bu telefon için de yorumlar çok iyi  ,karar vermekte zorlandım doğrusu

sony expria seriside başarılı.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche