Gönderen Konu: Akıllı telefon almam gerek, öneri ve teklifler lütfen?  (Okunma sayısı 21740 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmar

• Usta Kampanyacı
  • SAÜ
Ynt: Akıllı telefon almam gerek, öneri ve teklifler lütfen?
« Yanıtla #10 : 29 Ocak 2016, 15:01:36 »
Uygun fiyata iyi olarak önerebileceğim LG G3.
Twitter: @zalimstalker instagram : @ukalamukalaa

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 29 Ocak 2016, 16:21:59 »
galaxy j7 işiniz görür gayet güzel
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 29 Ocak 2016, 16:54:14 »
şokta 875 tl samsung j7

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 29 Ocak 2016, 18:33:48 »
İphone dan sonra çok tereddütle aldım ama iphonedan daha rahat kullanımı : samsung s 6 çok memnunum. Eşimin s 5, o da çok memnun. Servisi de çok ilgili. 
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 29 Ocak 2016, 21:12:17 »
İlk iPhone 4 kullandım sonra Samsung Galaxy S3 kullandım gayet iyi memnundum şimdi Note 5 kullanıyorum harika tavsiye ediyorum

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
  • Hayırlısından versin Rabbim...Amin
« Yanıtla #15 : 29 Ocak 2016, 22:45:18 »
Lg g3 ten şaşmam

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 30 Ocak 2016, 00:04:44 »
Şimdi öncelikle hangi işletim sistemi kullanacaksınız buna karar vermelisiniz bilindiği gibi ios android ve windows cihazlar var.En stabil çalışan cihazlar iphone dir fakat biraz pahalıdır.

Eğer Android kullanacaksanız saf android olan cihazları seçmelisiniz.İphone kafdar olmasa da androidin en iyi çalıştığı çok stabil cihazlardır.Lg nexus 4 ,lg nexus 5 ,general mobile androidone,motorola nexus 6 gibi.

Windows telefon kullanımı çok zevkli ama her uygulamayı bulamayabilirsiniz bu tarz lumia lar var karar sizin.

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #17 : 30 Ocak 2016, 00:22:52 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Şimdi öncelikle hangi işletim sistemi kullanacaksınız buna karar vermelisiniz bilindiği gibi ios android ve windows cihazlar var.En stabil çalışan cihazlar iphone dir fakat biraz pahalıdır.

Eğer Android kullanacaksanız saf android olan cihazları seçmelisiniz.İphone kafdar olmasa da androidin en iyi çalıştığı çok stabil cihazlardır.Lg nexus 4 ,lg nexus 5 ,general mobile androidone,motorola nexus 6 gibi.

Windows telefon kullanımı çok zevkli ama her uygulamayı bulamayabilirsiniz bu tarz lumia lar var karar sizin.

Çok güzel açıklamışsınız, teşekkür ederim.
LG ilk aldığım üründe sorun yaşamıştım, almaya yeminliyim.
Iphone kısıtlar, uygulamalarda; yedek parçada ve aksesuarda markayı almaya zorunlu olurum diye düşünüyorum.

Şimdiye kadar kullandığım hiç bir Samsung ürününde sorun yaşamadığım için Samsung takıntım var; S5 ya da Note4 almayı çok istiyorum, eğer bu ayarda daha uygun fiyatlı bir telefon olursa çok memnun olurum.
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı evin07

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #18 : 30 Ocak 2016, 09:43:47 »
telefon işi yapan biri olarak zenfone öneririm.zenfone 6.
“Bazı insanları her zaman, bütün insanları da bazen kandırabilirsiniz; ama bütün insanları her zaman kandıramazsınız.”

Çevrimdışı salexih

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #19 : 24 Şubat 2016, 02:53:16 »
Geçen hafta kız kardeşim için Samsung J2 telefon aldım 650 TL 4G destekli gold rengini aldım gayette şık ve güzel özellikleri giriş telefon segmenti netten araştırabilirsin yok işime yaramaz dersen 1.400 TL asus zonfone 2 32 GB öneririm özellikleri ve kullanım rahatlığı çok iyi en son tavsiye edeceğim ürün General Mobile'ın yeni çıkaracağı 5 Plus modeli 13 MP ön ve arka kamera 3 GB ram 1000 TL civarı ücreti var tam çıkış tarihini bilmiyorum oda Android One sisteminde bütün güncel sürümleri sade şeklinde 2 yıl boyunca kullanabilirsin....

cihaz alırken en önemli nokta fiyat performans aralığıdır 2000 tl verip te kullanmadığın özellikleri olan telefonu sırf herkes alıyor işte bende de olmalı mantığı sürersen cebine yazık olur telefon için ayırdığın bir fiyat aralığı varsa söyle o aralığa göre sana telefon önerileri vereyim teknoloji adına araştırmalar yapıyorum buda benim hobim diyelim yardımcı olurum....
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2016, 02:58:22 Gönderen: salexih »