Gönderen Konu: Akıllı telefon almam gerek, öneri ve teklifler lütfen?  (Okunma sayısı 21738 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı salexih

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Akıllı telefon almam gerek, öneri ve teklifler lütfen?
« Yanıtla #30 : 05 Mart 2016, 04:04:06 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çok güzel açıklamışsınız; teşekkür ederim....

benim ihtiyacım: Tüm uygulamaları kaldırabilecek işlemcisi ve ''iyi'' bir kamerası olan bir telefon. mümkünse bu telefonu en uygun fiyata almak isterim. Samsung Galaxy ya da Note 4 şu ara takip ediyorum. Taksit seçenekleri olsaydı daha rahat edecektim :(

Note 4 teknosada turuncu kart ile alırsanız 1800 tl benim şahsi görüşüm çok ürün çıkartıp önce çıkardığı modelleri demorilize eden samsung'un yerine başka alternatifleri değerlendirmektir General Mobile,Sony,Asus tarzı telefonlardır karar sizin tabikide 3 gb ram 16 mp kamera özelliği 5.7 inç ekranı note 4 alınabilir telefon ama o saydığım markaların ürünlerine bakmanızı aynı tarz özellikli uygun fiyatlı modellerini bulabilirsiniz önceki yazımda bahsettiğim General Mobile 5 Plus modelini iyice araştır istediğin özellikleri harfiyen karşılıyor taksit olma ihtimali çok düşük anca teknoloji marketleri yerine ara dükkanlardan alırsan başka ürün altında taksit yaptırabilirsin onun içinde sana bi tavsiye vereyim telefonun fiyatı kadar kredi kartından nakit ücret çek hesap et takside böldür ödemeni öyle yap neyse inşallah istediğin telefonu kısa sürede alırsın.....

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #31 : 05 Mart 2016, 09:59:58 »
Asus zenfone 2 seriside hoşuma gitti. İşelmci intel olması uygulama destekleme konusunda sorun yaratmıyorsa bu fiyatlara harika.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 05 Mart 2016, 12:26:04 »
Şansımı deneyip n11 den almayı düşünüyorum bayağı bir fiyat farkı var sizce satıcı güvenilir midir ben daha önce hiç böyle bir siteden elektronik ürün almadım tavsiye eder misiniz?

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #33 : 05 Mart 2016, 12:39:53 »
Şansımı deneyip n11 den almayı düşünüyorum bayağı bir fiyat farkı var sizce satıcı güvenilir midir ben daha önce hiç böyle bir siteden elektronik ürün almadım tavsiye eder misiniz?

telefonu görerek almanı tavsiye ederim.hele n11 çok sıkıntılı.
 Nietzche

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 05 Mart 2016, 12:43:09 »
Telefonu elektroword mağazasında görüp beğendim , o zaman gidip mağazadan alayım 50 tl n11 çekim vardı kullanayım demiştim  :)  yanlız elektronik mağazalarda hiçbir kampanya olmaması çok sıkıcı  :)

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #35 : 05 Mart 2016, 13:18:49 »
Telefonu elektroword mağazasında görüp beğendim , o zaman gidip mağazadan alayım 50 tl n11 çekim vardı kullanayım demiştim  :)  yanlız elektronik mağazalarda hiçbir kampanya olmaması çok sıkıcı  :)

Ne yazık ki öyle birde bu aralar e-ticaret sitelerinde telefon yüzünden mağdur olan çok o yüzden o kadar para verip riske girmeye değmez.
 Nietzche

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #36 : 17 Mart 2016, 13:26:51 »
Bu işlerden anlayan arkadaşlar yardım lütfen:

Note 4 alacağım ama en uygun fiyatlı bulduğum yerde Samsung Türkiye garanti değil, ithalatçı firma garantili imiş. Arıza durumunda aldığım mağazaya götürünce tamirat vs mağaza aracılığı ile olacakmış...

Sizce?
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 17 Mart 2016, 13:38:31 »
suudi arabistana umreye giden tanıdığınız varsa araştırın. iphone 700-800 lira aşağıya alabilirsiniz.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı _emin

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 18 Mart 2016, 01:30:26 »

Note 4 alacağım ama en uygun fiyatlı bulduğum yerde Samsung Türkiye garanti değil, ithalatçı firma garantili imiş. Arıza durumunda aldığım mağazaya götürünce tamirat vs mağaza aracılığı ile olacakmış...

Sizce?

walla ben 11. ayda 2. yılı olacak bi sıkıntı yaşamadım diyebilirim hatta garanti belgesi faturası da kayığ üstüne.
Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum sonuçta 20 iş günü içerisinde tamir edip size teslim etmek zorundalar 21 güne atladığı zaman telefonu almayıp faturada yazan miktarın iadewsini isteme şansınız var. biraz uğraştırıyorlar ama sonuçta paranızı alıyorsunuz...
Note4 pişman olmayacağınıuz bir telefon kesinlikle.

Kaça nerden alacaksınız bir de satın aldığınız yer önemli çünkü
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
« Yanıtla #39 : 18 Mart 2016, 08:51:00 »

Sizce?

walla ben 11. ayda 2. yılı olacak bi sıkıntı yaşamadım diyebilirim hatta garanti belgesi faturası da kayığ üstüne.
Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum sonuçta 20 iş günü içerisinde tamir edip size teslim etmek zorundalar 21 güne atladığı zaman telefonu almayıp faturada yazan miktarın iadewsini isteme şansınız var. biraz uğraştırıyorlar ama sonuçta paranızı alıyorsunuz...
Note4 pişman olmayacağınıuz bir telefon kesinlikle.

Kaça nerden alacaksınız bir de satın aldığınız yer önemli çünkü

Migros bana özel kampanya ile  1649 TL ye gelecek

tamam dersem şubeye getirecekler; eşim de sıkıntı olmaz, arkasında Migros var diyor
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!