Gönderen Konu: Opet Yeni Yıl Dileğin Kazananlar  (Okunma sayısı 5834 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lanset99

• Usta Kampanyacı
Ynt: Opet Yeni Yıl Dileğin Kazananlar
« Yanıtla #40 : 13 Ocak 2016, 23:55:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Vay be millet kedi adlarına  20-70 katılım yaptıklarını itiraf ediyorlar burda, artık fake katılım normal gelmeye başladı herkese.
lütfen seviyeyi düşürmeyelim insanları suçlama hakkını size kim verdi bilmiyorum ama galiba bir özür borçlusunuz fake olduğuna şıp  diye karar verebildiğinize göre bu konuda tecrübelisiniz anlaşılan

Çevrimdışı sevda yağmuru

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #41 : 14 Ocak 2016, 00:32:13 »
fake katılım olması imkansız gerçek tel ve tel onaylıydı herkes gibi bende kızkardeşlerim annem babam ve görümcelerimden bir kaçının adına katıldım zaten kazandığım ödülde kendi sahibine  hediye olarak gitti 12 katılımda 1 tane çıktı bunada şükür
Sizin derdiniz nedir onu anlamış değilim, ben 12 katılımdan söz etmiyorum,70-100 katılım yapan var, kimse akrabaları adına tek tek 70-100 katılım yapmaz, kaldı ki sülalede bu kadar kişi yoktur ve kimse sülalesi için kalkıp böyle bir şey için zaman harcamaz. Telefon onaylı olması demek gerçek katılım yapmış olması anlamına gelmiyor.

Çevrimdışı sevda yağmuru

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #42 : 14 Ocak 2016, 00:36:28 »
Vay be millet kedi adlarına  20-70 katılım yaptıklarını itiraf ediyorlar burda, artık fake katılım normal gelmeye başladı herkese.
lütfen seviyeyi düşürmeyelim insanları suçlama hakkını size kim verdi bilmiyorum ama galiba bir özür borçlusunuz fake olduğuna şıp  diye karar verebildiğinize göre bu konuda tecrübelisiniz anlaşılan
Burda seviyenizi bozan sizsiniz, hakaret etmedim, küfür etmedim kimseye. Şartlarda 1 kişi 1 çekiliş hakkı kazanır diye yazıyordu. Birçok yarışmalarda fake katılımlar yapılıyor, bu da onlardan biri. Siz kendi üzerinize alıyorsanız o başka, ben almıyorum. Gerçek katılım yapanlara hiç bir sözüm yok ayrıca, üzerine alınmak isteyen alınabilir.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #43 : 14 Ocak 2016, 00:47:44 »
fake katılım olması imkansız gerçek tel ve tel onaylıydı herkes gibi bende kızkardeşlerim annem babam ve görümcelerimden bir kaçının adına katıldım zaten kazandığım ödülde kendi sahibine  hediye olarak gitti 12 katılımda 1 tane çıktı bunada şükür
Sizin derdiniz nedir onu anlamış değilim, ben 12 katılımdan söz etmiyorum,70-100 katılım yapan var, kimse akrabaları adına tek tek 70-100 katılım yapmaz, kaldı ki sülalede bu kadar kişi yoktur ve kimse sülalesi için kalkıp böyle bir şey için zaman harcamaz. Telefon onaylı olması demek gerçek katılım yapmış olması anlamına gelmiyor.
herhangi bir derdim yok bu kampanyada çevren nekadar geniş ise o kadar katılım sağlayabilirsin  alan memnun satan memnun hesabı biz çenemizi boş yere yormayalım firma kodlu önlem aldı ve elbette herkes eşi dostu adına katıldı kazananlara tebrikler
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #44 : 14 Ocak 2016, 00:52:51 »
herhangi bir derdim yok bu kampanyada çevren nekadar geniş ise o kadar katılım sağlayabilirsin  alan memnun satan memnun hesabı biz çenemizi boş yere yormayalım firma kodlu önlem aldı ve elbette herkes eşi dostu adına katıldı kazananlara tebrikler
şunuda ekleyeyim firma kara kaşımızıa kara gözümüze vermiyor bu kodları nekadar çok katılım o kadar reklam artı sms kampanya onayı bir şekilde milyonlardan onay aldı.
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı MERCAN67

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #45 : 14 Ocak 2016, 08:02:17 »
2 de Sıfır 😁

Çevrimdışı Marlboro

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #46 : 14 Ocak 2016, 12:26:19 »
2 de sıfır sorun yok istasyon müdürüyüm yakıt sıkıntı olmuyor

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #47 : 14 Ocak 2016, 14:49:25 »
2 de sıfır sorun yok istasyon müdürüyüm yakıt sıkıntı olmuyor

o zaman katılmaya bile gerek yok :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #48 : 20 Ocak 2016, 18:24:29 »
Opette telefona gelen kodları nasıl kullanacağız?
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #49 : 20 Ocak 2016, 20:02:31 »
Opette telefona gelen kodları nasıl kullanacağız?

50 TL Opet yakıt telefonuna yükleniyor Opet'e gidiyorsun market görevlisine telefon numaranı veriyorsun 50 TL yakıt vardı kullanıcam diyorsun oluyor