Gönderen Konu: HAYAT SU ...Kazananları açıklamıyor 300 bilet dağıtılmadı mı?  (Okunma sayısı 13433 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SEMRAA

• Usta Kampanyacı
 Kazanan talihliler 25 inde duyrulacak dendiği halde kazananlara instagram hesaplarından direct message yolu ile ulaşılacaktır yazdı. Çoğu kişiye mesaj gitmemiş 25'inden beri instagramda kimseye cvp 
gelmiyor oğlum çok heves etti

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
9 Ekim - 18 Aralık 2015 tarihleri arasında yarışmacılar fotoğraflarını #hayatlatarafınıseç etiketi ile Instagram hesaplarında paylaşarak kampanya kurallarına uygun hareket ettikleri takdirde katılmaya hak kazanacaklardır Kampanya dahilinde jüri tarafından seçilen 300 fotoğraf sahibine çift kişilik Cinemaximum sinema bileti hediye edilecektir. Yarışma kapsamında paylaşılan metin ve/veya görsellerde kullanılan görüntü ve içeriklerin ilgili eserin sahibinin iznini gerektiren durumlarda bu izinlerin alınmış olması gerekmektedir. Hayat Su’yun kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bir kullanıcı, birden fazla paylaşım yapabilir ancak toplamda 1 kez hediye kazanabilir. Kazanan talihliler 25/12/2015 tarihinde Hayat Su Instagram (instagram.com/hayatsu) hesabından duyurulacaktır.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2015, 13:51:15 Gönderen: SEMRAA »

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
bana dm atmıslar sinema kodlarını
hatta ben kullanamayacagım size verebilirim isterseniz

Çevrimdışı SEMRAA

• Usta Kampanyacı
Çok iyi olur çocukları götürürüm  teşekkür ederim .Bir çok kişiye sayfada cvp vermemişler oyüzden tereddüte düştüm

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
Sinema kodu kullanmayacak olan varsa bana verebilirseniz sevinirim

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
kullanmayacak varsa bende cok isterim