Gönderen Konu: SaçLarımız ve Bakım Yollarımız;  (Okunma sayısı 4185 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı furkan_emre

• Deneyimli Kampanyacı
SaçLarımız ve Bakım Yollarımız;
« : 21 Kasım 2008, 16:44:05 »
Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi internette biraz araştırma yaptım saçlarla ilgili bakımmış oymuş şuymuş hepsi kadınlarla ilgili şimdi erkekler konusuna gelince... Erkeklerde kıvırcık saçlar nasıl düzeltilebilir? Bu konuyu burada tartışmak istiyorum bilgisi olanlar yardım etsin lütfen. Çünkü bu tür aramalar internette çok yapılıyor ve merak edilen bir soru...
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2008, 20:04:52 Gönderen: Maverick »
Artık kazanmak istiyorum arkadaşlar desteklerini sabırsızlıkla bekliyorum .. :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Maverick

• Deneyimli Kampanyacı
  • ♫ ♂ ♥ ☻
    • Karaağaç Web Sitesi
Ynt: SaçLarımız ve Bakım Yollarımız;
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2008, 20:16:20 »
bence uzun iken evet ama genetik olduğu için yine eski haline dönecektir...

Çevrimdışı moonlight1907

• Deneyimli Kampanyacı
  • FeNeRBaHÇe
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2008, 20:26:54 »
uzunsa saç düzleştrici kullan kısaysada nasıl düzleştirilir bilmiyorum jöle briyantin vs. şeylerin kullanılması güzel değil bence doğallık daha iyidir ayna gibi parlak bi kafa yada taş gibi sert bi saç hiç hoş değil benim düşüncem :)

Çevrimdışı furkan_emre

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2008, 20:48:06 »
jöle kullanmayı sewmiyorum. doğal yöntemlerle nasıl olabilir bunu merak ediyorum saçlarımı düzleştirmek değil olay aslında bu çok merak edilen ve aranan bir konu olduğu için açtım googledende hergunkampanya.com sitesi tıklanabilir neyse güzel fikirler... daha başka neler olabilir?
Artık kazanmak istiyorum arkadaşlar desteklerini sabırsızlıkla bekliyorum .. :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 22 Kasım 2008, 10:14:15 »
limon kullan limon.. şekillendirmek için.. en doğalı ;)

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 23 Kasım 2008, 10:42:45 »
öncelikle benimde kıvırcık saçlarım
bakımı zordur,pek şekilli kestiremezsiniz ama artısı çoktur. bi kere herkes ayh ne güzel der. saçlarınızı açarsanız daha da güzel olur siz yürürken kendiliğinden reklamlardaki gibi yaylanır  ;D
çok ilgi görür,herkes saçlarınızla oynamak ister(ilkokuldan beri arkadaşlarım saçlarımla uğraşıp dururlardı  )
önceleri  saçlarımı hep yıkamak isterdim,tarayınca düz oluyor die. büyüdükçe anladım ki aslında kıvırcık saç çok güzelmiş. yani saçlarımla barıştım. size de bunu öneriyorum.
öncelikle saçınızı hafif nemliyken saç taramasını kolaylaştıran ürünler var onlardan kullanabilirsiniz ayrıca bu ürünler bakım yapar. eğer saçlarına şekil vermek konusunda yardıma ihtiyacın varsa sana bi öneri
kuaföre şöyle diceksin saçımın yoğunluğunu yani kabarıklığını alalım bu şekilde saçına kolayca şekil verebilirsin. uzun yada kısa olması saçının farketmez
sonrasında da saçına briyantin yada köpükle şekil verebilirsin