Gönderen Konu: Özel tasarım Divarese 500 Sürüş Ayakkabısı alan 1 kişi 1 Fiat 500 30.04.2016  (Okunma sayısı 6989 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

• Ziyaretçi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar internet alışverişleri geçerli değilmiş ve MAGAZADA DİVARESE KART ile alınmalıymış. Ayakkabıları denemiştim sadece kullanmadim. İade yoluna gideceğim, 30 gün iade hakkım var. Bilginize

BOYNER in çekilişleri hep boyle tam net olmuyor.

Divarese Fiat 500L çekilişine ben de ayakkabı alarak katıldım ve ben de web sitesinden satın aldım. Forumda duman42 kullanıcısı tarafından 6 Ocak'ta paylaşılan koşullar metninde açık açık yazılı web sitesinden alımların da geçerli olduğu!
Forumdaki bu paylaşımı okuyunca az önce 444 3 662 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp sordum bana "Kampanya 31Mart'ta bitti ve web sitesi alışverişleri dahil değil" dedi, 3 defa "şartlarınızda 30 Nisan yazılı nasıl biter erkenden, üstelik web sitesi alışverişi de dahil olduğu yazılı idi "dedim, size kim söylediyse yanlış bilgi vermiş demez mi?

Webte gezindim,kendi sitelerinden yarışma ile iligli bilgileri kaldırmışlar, U2 arıyorum hep meşgul.

AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanya MPİ'nin 10.12.2015 tarih ve 3710-8723 sayılı izni ile U2 TANITIM VE PROMOSYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından yürütülmektedir.

Bu Milli Piyango izin metninde yazılı mıdır süre ve web katılımı, accayip uyuz oldum. Milli Piyango'ya sorsak ne kadar vakitte bilgi verirler? Bu şartların geçmişe dönük bir ekran görüntüsü vs. alma şansımız var mı?

Koskoca Boyner nasıl böyle yapar aklım almıyor?  :o :o :o

perishan

• Ziyaretçi
31 Mart'ta bitmiş ve web sitesi dahil değil dediler, Facebook sayfalarında kendi gönderileri duruyor >:( >:( Zaten MPİ metninde de yazıyordur web sitesi dahil ve 30Nisan son diye. Aksi takdirde Boyner falan dinlemem, Tüketici Hakları Mahkemesi, Milli Piyango vs. canlarına okurum acayip te inadım vardır >:( >:( >:(

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Aaaa ciddi misiniz? Böyle sacmalık mı olur? Bunu şikayetvar.com a tasıyalım arkadaşlar. Ekran görüntüsünü görünce şok oldum. Mağduriyetimiz var, ben de iade etmeden Hakkımı arayacağım artık. Beraber ayrı ayrı bireysel şikayet oluşturalım. Tüketici Hakem Heyetine de taşırım düşünenler varsa. Web sitelerine de şimdi şikayet bırakacağım.

2015 den beri katıldığım Boyner çekilişleri
YKM - Toni & Guy - Mini Cooper
Fresh Company - Peugeot 208
3. olarak da bu çekiliş. Şimdi bunu görünce iyice şüphe sardı. Acaba öncekilerde de mi hiç çekilişe katmadılar bizi?
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2016, 11:40:10 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Perishan paylaşımına teşekkür ederim. 22.04.2016 faturam kesilmişti. Şimdi linki müşteri hizmetlerine attım, bizi mağdur ettiklerini paylaştım. Böyle çekiliş mi olur ? Yarın dönüşlerini paylaşacağım.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Çekilişi izlemeye gidip hakkınız olup olmadığını görmek bence mantıklı.Şikayetlerde genelde şikayyet edenler arasında tekrarlamaya başladılar çekilişi.Ancak tam işte o anda hiç şikayet etmiycek kişiler de sizden sonra şikayet ediyor ve bir anda onlar kazanıyor son dönemlerde.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
bence de. önce çekilişe gidin, çekiliş listesinde isminiz yoksa şikayet edin. çekilişe katmadıkları kişilerle çekilişi tekrarlarlar. şansınız da artar.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Çok mantıklı, teşekkürler arkadaşlar. İçerenköy de dibimde tanıtım şirketleri olmasına rağmen hic çekilişlere girmemiştim, buna katılayım.
U2 dan çekiliş tarihini öğreneyim
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2016, 11:28:15 Gönderen: sakaryazede »

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
06.05 da U2 ya gitmek gerek. Paylaşımlardan ötürü duman42 ve perishan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Boşa söz uçar yazı kalır dememişler. Katılım koşulları başka yerde yok.
Bu kampanya Ay Marka Mağazacılık A.Ş. tarafından Milli Piyango Genel Müdürlüğü’nün 10.12.2015 tarihli ve 58259698-255.01.02/3710-8723 sayılı izni ile 11.12.2015(Saat:00.01)-30.04.2016(Saat:23.59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Divarese Mağazaları’ndan Divarese 500 Collection Sürüş Ayakkabısı satın alan DivareseCard sahibi müşteriler ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesi üzerinden Divarese 500 Collection Sürüş Ayakkabısı satın alan Divarese.com.tr üyelerine satın aldıkları her Divarese 500 Collection Sürüş Ayakkabısı için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan DivareseCard sahibi müşterilere ve Divarese.com.tr üyelerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 kişi Fiat 500 S4 Pop 1.2 Fire 69 HP Dualogic 2015 Model Otomobil (değeri: 55.864,60 TL) ve 50 kişi Divarese 500 Sürüş Ayakkabısı (birim değeri: 249,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 06.05.2016 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi No:15 Daire:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 10.05.2016 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Ay Marka Mağazacılık A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihlilerin 25.05.2016, yedek talihlilerin ise 09.06.2016 tarihine kadar kimlik ve ikramiye kazanılan fiş/fatura ile başvurması gerekmektedir. Bu tarihlere kadar kimliği ve ikramiye kazandığı fiş/faturası ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.’ye başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Ay Marka Mağazacılık A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin; tescil bağlı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye teslimde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içerisinde 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’den öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2016, 12:59:50 Gönderen: sakaryazede »

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Bu kampanyadan şunu öğrendik: Katılım koşullarını kopyalamak ta faydalı ama en garantisi ekran görüntüsü almak
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Valla çekiliş kartı verseler 1000 kat iyiymiş, bunda hiç çekilişe katmayacaklar bizi.