Gönderen Konu: Videoyu dikkatlice izle, saklı ipuçlarını bul ve Nevşehir’e uçak bileti kazan...  (Okunma sayısı 2264 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı numberone2000

• Usta Kampanyacı

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.

Çevrimdışı sudenazelif

• Acemi Kampanyacı
  • **
ipucunu bulamadım yarım saattir videoyu inceliyom

Çevrimdışı hattice35

• Yeni Kampanyacı
  • *
ipucunu bulan varmı ?

Çevrimdışı inancylnz

• Yeni Kampanyacı
  • *
rüzgar, vadi, tüf 3 tane bulabildim

Çevrimdışı rudest

• Acemi Kampanyacı
  • **
rüzgar, vadi, tüf 3 tane bulabildim
Su

perishan

• Ziyaretçi

KATILIM KOŞULLARI

#Wingoflies isimli oyuna katılan herkes aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş sayılır.

1. Oyuna katılım ücretsiz olup herhangi bir ticari koşul aranmamaktadır. Ödüllü dönem 27 Kasım-27 Aralık 2015 tarihleri arasında olup katılım Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden gerçekleştirilecektir.

2.Katılımcı site içerisinde yer alan dil seçeneklerinden Türkçe ya da İngilizce’den birini seçer ve 360 derece interaktif videoyu izleyerek #Wingoflies adlı oyuna başlar.

3. Oyunda katılımcının amacı videodaki saklı ipuçlarını bulmaktır.

4.Videoda saklı 6 ipucundan 4 tanesinin kutucuklara girilmesi yeterlidir.

5. Saklı ipuçları bulunduktan sonra çekilişe katılım için iletişim bilgilerini girmek zorunludur.

6.Katılım formunda katılımcı gerçek isim soyismini ve güncel e-posta adresini iletmelidir.

7.Oyun toplam 4 hafta yayında kalacaktır.

8.Oyun sonucunda Türk Hava Yolları A.O. tarafından yapılacak çekilişle 1 katılımcı Nevşehir’e çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti, 5 katılımcı ise uçak maketi kazanacaktır.

9.Bir katılımcı farklı e-postalarla çekilişe katılabilir ancak sadece tek bir ödül kazanabilir.

10.Kazananlar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde 06.01.2016 tarihinde ilan edilecek, kazananlarla ayrıca e-posta yoluyla iletişime geçilecektir.

11.Bilet kazanan katılımcılar, biletlerin duyurusu yapıldığı tarih itibari ile 1 yıl içerisinde biletleri kullanma hakkına sahipler. 1 yıl içerisinde kullanılmayan biletler geçersiz sayılacaktır.

12.Kazanılan biletler resmi tatil, dini bayramlar, sömestr, yılbaşı vb. tatil dönemleri hariç kullanılabilir.

13.Bilet kazanan katılımcılar kazandığı biletleri gidiş bileti ile dönüş bileti arasında maksimum 1 ay olacak şekilde kullanabilir.

14.Oyunun ödülleri yarışmanın 4. haftasının sonunda dağıtılır.

15.Ödül kazanan katılımcılar, kazanmaları durumunda ödül haklarından vazgeçerlerse, bunu kazananların açıklanmasını takip eden 15 iş günü içerisinde tarafımıza bildirmek durumundadırlar.

16.Ödülleri kazanan katılımcıların hakları, ödülü almaya yönelik engel teşkil edecek herhangi bir durumda bir sonraki yedek talihliye geçer.

17.Yedek talihliler de kazananlarla birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde 06.01.2016 tarihinde ilan edilecektir.

18.Bu oyuna Türk Hava Yolları A.O. çalışanları ve birinci dereceden yakınları, ArnoBrasco Dijital Medya Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılamaz.

19.Oyun kapsamında 18 yaşından küçükler çekilişe katılabilir ancak hediye kazanamaz. Oyun bitiminde verilecek hediyeler devredilemez, paraya dönüştürülemez, hediye ya da promosyon olarak dağıtılamaz.

20.Türk Hava Yolları A.O. kampanyayı istediği zaman durdurma ya da şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

perishan

• Ziyaretçi
Ben 4 ipucunu kutucuğa yazıyorum, ama katılım formu vs açılmadı :( Ben de mi sorun var, formu doldurabilen oldu mu?

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
Birde yaprak gördüm ben
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
Ben 4 ipucunu kutucuğa yazıyorum, ama katılım formu vs açılmadı :( Ben de mi sorun var, formu doldurabilen oldu mu?

Ben doldurdum bi sıkıntı çıkmadı
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
sıkıntı yok