Gönderen Konu: Doritos 20. Yıl Yarışmaları | Kazanan Listesi  (Okunma sayısı 7880 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Doritos 20. Yıl Yarışmaları | Kazanan Listesi
« Yanıtla #40 : 12 Kasım 2015, 20:17:32 »
samet bence hata yapmışsın kısmeti tepmişsin resmen  :( belki senin yeteneklerinle ilgili tanışacağın kişiler olabilirdi galada. sende bu yetenek ve kısmet varken maşaallah nice go prolar kazanırdın.nasıl böyle bir hata yaptın sen inanmıyorum. kapı kapıyı açardı be.tamda senin için aranılan fırsattı bu. öenmli olan o gala değil o galada tanışabileceğin kişilerdi ajanslardı bence.

inan şimdi sinirim bozuldu içime sıkıntı girdi.o galaya gitseydin iş teklifi alırdın bizde senden kurtulurduk  :D

hani şu markanın,şu firmaların çalışanları çekilişe katılamaz,hediye kazanamaz,kazansada ikramiyeleri verilmez diye kural var ya. o kurala tabi olurdun bizde rahatlardık be  ;D ben bu açıdan üzüldüm gitmemene daha çok  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #41 : 12 Kasım 2015, 20:32:35 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
samet bence hata yapmışsın kısmeti tepmişsin resmen  :( belki senin yeteneklerinle ilgili tanışacağın kişiler olabilirdi galada. sende bu yetenek ve kısmet varken maşaallah nice go prolar kazanırdın.nasıl böyle bir hata yaptın sen inanmıyorum. kapı kapıyı açardı be.tamda senin için aranılan fırsattı bu. öenmli olan o gala değil o galada tanışabileceğin kişilerdi ajanslardı bence.

inan şimdi sinirim bozuldu içime sıkıntı girdi.o galaya gitseydin iş teklifi alırdın bizde senden kurtulurduk  :D

hani şu markanın,şu firmaların çalışanları çekilişe katılamaz,hediye kazanamaz,kazansada ikramiyeleri verilmez diye kural var ya. o kurala tabi olurdun bizde rahatlardık be  ;D ben bu açıdan üzüldüm gitmemene daha çok  :D

Ahaha yaptın yine yapacağını, koptum akşam akşam :) İnan hiç bir anlamı kalmadı. Benimde böyle pis bir huyum var işte. Cem gelsin tanışsın benle  :P Çekiliş ile verilecek kadar basit bir ödül ise, koskoca Pepsi bunu büyük ödül diye vermeyecekti bana. Yanlış mıyım? Hem ben ünlü olmak istemiyorum, gitsem dizi teklifi felan gelirdi sonra nasıl girerdim ben bu foruma :D Ben böyle mutluyum, çok şükür :)
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 12 Kasım 2015, 20:44:31 »
Bak bu hiç iyi olmadı, ben de kreatifdizaynır bu galada bir yetenek avcısının dikkatini çeker, bir ajansa geçer, kampanya aleminden elini eteğini çeker, meydan komple bize kalır diye ellerimi ovuşturuyordum bi köşede :( Neyse, benim halen Alemşah'tan umudum var, çıkmadık candan umut kesilmezmiş  :P :P :P

P.S.: Bu arada şaka maka iyi posta koymuşsunuz Samet Bey ve bence de haklısınız. Büyük ödül dediğin oturaklı olacak azıcık.

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #43 : 12 Kasım 2015, 20:46:50 »
Bak bu hiç iyi olmadı, ben de kreatifdizaynır bu galada bir yetenek avcısının dikkatini çeker, bir ajansa geçer, kampanya aleminden elini eteğini çeker, meydan komple bize kalır diye ellerimi ovuşturuyordum bi köşede :( Neyse, benim halen Alemşah'tan umudum var, çıkmadık candan umut kesilmezmiş  :P :P :P

P.S.: Bu arada şaka maka iyi posta koymuşsunuz Samet Bey ve bence de haklısınız. Büyük ödül dediğin oturaklı olacak azıcık.

:d :D Dimi Perihan Hanım, sağolun desteklediğiniz için. Her işte bir hayır vardır. En başından beri Go Pro istiyodum, yine o nasip oldu :)

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #44 : 12 Kasım 2015, 20:47:49 »
Arkadaş yazmasa pepsi gala olayını haberimiz olmayacaktı.eskisi gibi takip edemiyorum kim kazanmış kim katılmış yarışmalara ama bence hayatındaki en değerli ödülü tepmişsin samet.

bak şimdi senaryoyu yazdım : sen galada ajans sahipleriyle tanışıyordun.kazandığın ödülleri cv leri paylaşıyordun.sana reklam teklifleri.bir kampanyanın marka yüzü,yada marka uygulama yarışma fikrini sana üret diyorlardı. bence şimdiye kadar kazandığın ödül ve yarışmalarla bu hiçte uzak ve imkansız bir ihtimal değil.

herşeyde bir kısmet ve hayır var.ama bir daha böyle birşey kazanırsan mutlaka git tepme.

kaft diye bir tshirt yarışma yapmıştı sen hatırlamışsındır hediye ufak diye eminim  :D o tshirt benim işime yaramaz giymemde ama sırf cv ye bir bonus eklemek için katılmıştım  :D sende böyle baka senin senin kaçırdığın bonus balina olmuş  :D

yağmur duasına çıkan köylü gibi seninde bir ajansa kaydolup gitmen için forumda toplu duamı yapsak diyorum ne  :D

DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #45 : 12 Kasım 2015, 20:57:31 »
Arkadaş yazmasa pepsi gala olayını haberimiz olmayacaktı.eskisi gibi takip edemiyorum kim kazanmış kim katılmış yarışmalara ama bence hayatındaki en değerli ödülü tepmişsin samet.

bak şimdi senaryoyu yazdım : sen galada ajans sahipleriyle tanışıyordun.kazandığın ödülleri cv leri paylaşıyordun.sana reklam teklifleri.bir kampanyanın marka yüzü,yada marka uygulama yarışma fikrini sana üret diyorlardı. bence şimdiye kadar kazandığın ödül ve yarışmalarla bu hiçte uzak ve imkansız bir ihtimal değil.

herşeyde bir kısmet ve hayır var.ama bir daha böyle birşey kazanırsan mutlaka git tepme.

kaft diye bir tshirt yarışma yapmıştı sen hatırlamışsındır hediye ufak diye eminim  :D o tshirt benim işime yaramaz giymemde ama sırf cv ye bir bonus eklemek için katılmıştım  :D sende böyle baka senin senin kaçırdığın bonus balina olmuş  :D

yağmur duasına çıkan köylü gibi seninde bir ajansa kaydolup gitmen için forumda toplu duamı yapsak diyorum ne  :D

Dediğin gibi şu ana kadar kazandıklarımı bi araya toplayıp bi reklam ajansına başvuru yapsam, çok rahat işe alınırım diye düşünüyorum. Belki bir gün yaparım bi delilik, direkt sektör değiştiririm :) Ama dediğim gibi benim prensiplerim var. Ne yapsam en gel olup aşamıyorum onları. Hiç pişman değilim gitmediğim için, çünkü o enerjimi, heyecanımı kaybettim. Sırf orada olmak içinde gidemezdim. Ben çok farklı hayal etmiştim, ama maalesef o hayalleri mahvettiler. Ödülün hiç bir anlamı kalmadı. Daha iyisi nasip olacak demek ki :)

Çevrimdışı ozcan_h

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #46 : 12 Kasım 2015, 21:27:00 »
Tebrikler Samet Bey. Bir de merak ettim Pepsi den tek kişilik gala kazanmıştınız. Galayı yaptılar mı?

Gala bu akşam hatta şu saatlerde gerçekleşiyor.

Cem Yılmaz İnstagram hesabından geçtiğimiz günlerde 3 kişiye çekiliş ile çift kişilik gala daveti hediye etti.

Bu durum  galaya gitmeme kararı almama sebep oldu. Takım elbise bile almıştım gidicem diye :D

Ben o kadar emek harcayıp green screen ile video hazırladım ve bana büyük ödül olarak gala davetini layık gördüler. Eyvallah güzel öldül ama sen hiç emek harcamadan sadece paylaşım yapanlara da aynı ödülü verirsen kusura bakma ama hiç bir anlamı kalmaz.

2. olan bile 2000 tl değerinde go pro kamera kazanmışken, 1. olarak bana 2000 tl nin üzerinde bir deneyim yaşatmalısın dimi. Koskoca PEPSİ sonuçta!

Twitterdan mesaj ile ulaşmışlardı bana bende durumu aynen yazıp benim için ödülün anlamını yitirdiğini ve gelmeyeceğimi yazdım. Aradılar sonra beni. ve eğer gelmeyeceksem bana go pro gönderebileceklerini söylediler. Bende kabul ettim. Galanın hiç bir anlamı kalmadı, Go Pro en azından somut bir şey. Kullanırım :)

edit: Cem Yılmaz gelsin tanışsın benle  ;D

İyi yapmışsınız gitmemekle. Gopro içinde tebrik ederim sizi.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #47 : 12 Kasım 2015, 21:52:10 »
Aklıma bır hıkaye geldı bır ara sana yazarım Samet... En ıyısı olsun hayatında!
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #48 : 12 Kasım 2015, 22:01:05 »
Aklıma bır hıkaye geldı bır ara sana yazarım Samet... En ıyısı olsun hayatında!

Merak ettim, bekliyorum en kısa zamanda :) Teşekkür ederim arkadaşım, seninde inşallah.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #49 : 13 Kasım 2015, 09:22:36 »
Şimdi okudum, ben de aynı tepkiyi verirdim açıkçası, bence doğru olanı yapmışsın; en azından kendi iç prensiplerin açısından. Ayrıca ben senin bu işleri "hobi" olarak yapmanın seni daha çok mutlu ettiğini düşünüyorum. "İş" olarak yaptığında aynı heves, azim ve heyecanı duyacağına inanmıyorum. Evet belki şimdi kazandığından fazla para kazanırsın belki ama o zaman bu "eğlence" "iş" e dönüşecek ve hiçbir tadı kalmayacak. Bu konuda da tutumunu doğru buluyorum açıkçası.

Fakaaat smokin baya yakışmış karrrşim, yakarmışsın oraları ^^
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...