Gönderen Konu: Nivea Carrefoursa Sonucu  (Okunma sayısı 5061 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
Ynt: Nivea Carrefoursa Sonucu
« Yanıtla #10 : 06 Kasım 2015, 10:22:58 »
Kocadağlara maşallah bu kadar sanş pes doğrusu hem asil hem yedek nasıl oluyor cidden şikayet etmek gerekmez mi

pmk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 06 Kasım 2015, 12:45:39 »
15 günlük ve 10-12 magazada geçerli olan kampanya ya en fazla 2000 bin katılım olması lazımken, istanbul gurubu tarafından ve mağaza çalışanları yardımıylan bu meşhur gurup alışverişsiz 5000-6000bin  kupon ele geçirmiş.. Bu kadar katılım yapmamış olsaydılar asillerde toplamda 15-18 hediye çıkaramazlardı!!! Bu kuponların tl karşılığı 50-60bin tl yapıyor ve kesinlikle bu tutarda bir harcama yapmazlar! Gerekli şikayetleri carrefoura yapacağımı burdan da bildiriyorum..

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #12 : 06 Kasım 2015, 12:52:18 »
Ben birebir, CarrefourSa'da kasiyer olarak çalışan birinin ilgili üründen alan müşterilerin alışverişi sonrası şifreli kartları kendine aldığına şahit oldum.

Herkes kampanyacılıkla ilgili değil ki. Adam geldi Lays ve bira aldı gitti. 20 tl'lik Lays için 4 şifreli kartı cebine attı. Ve bu gün içinde devam ediyor. Gün sonuna kadar kimbilir kaç kişi ilgili üründen alıpta şifreli kart istemiyor.

Çalışanların katılması yasak ama, hiç bi arkadaşı yok? Nereden bilecekler? Arkadaşının adına yolluyor ve kazanıyor.

Alışveriş kampanyalarının cılkı çıkmış cidden, böyle olacağını bildiğimden katılmadım.

Ama bu hak yemektir, hatta hırsızlıktır. İnsanlar sırf kazanırım ümidiyle birden çok ürün alıyorlar.

Allah er geç başka bi taraflarından fazlası ile çıkartacaktır, sanmasınlar ki kâr yapıyorlar.

Haa bir de U2 saçmalığı var tabii. Bu ajansa karşı hiç güvenim yok.
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

pmk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 06 Kasım 2015, 12:59:15 »
Ve her mağazaya toplamda 750 adet kupon gönderilmiş yani istanbulda ki tüm mağazalardan bu kuponlar bir grup tarafından toplanmış.. Bu işin içinde kesinlikle üst düzeyde bir mağaza çalışanı var! Toptan satış dahi yasakken nasıl olur istanbuldaki tüm mağazalardan kuponlar toplandı ??

unique

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 06 Kasım 2015, 13:14:40 »
Bu tarz kampanyaların düzenlenme biçimi yanlış, "ne kadar alışveriş o kadar katılım hakkı" şeklinde düzenlenmesi gerekiyor. Bunu yapabilen firmalar mevcut. Örnek olarak; "Graits' Colgate'in yurt dışı tatil hediye kampanyası gibi. Graits kart ile doğru ürün aldığınızda kartıa kayıtlı olan cep telefonuna gelen sms'i verilen numaraya yolluyorsunuz ve kampanyaya katılmış oluyorsunuz.

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 06 Kasım 2015, 13:20:29 »
Arkadaşlar bende sizinle şöyle bir tespitimi paylaşmak isterim.

Genelde alışverişlerim 212 AVM Carrefoursa'dan yapıyorum.Kasiyerler de şifreli kart yok.

Danışmadan alınıyor.Ve şifreli kartlar tutanak ile alınıp, stoktan düşülüp kalanı yine tutanak ile
müdürlüğe geri gönderiliyormuş.

Çalışanlar kesinlikle kendilerinin hiç bir kart almadıklarını söylüyorlar.(Nivea kampanyasına çok katılım olduğunu söyledi danışmadaki görevli bayan)

Eğer tek ses olmamız, farkındalık yaratmamız gerekiyorsa, carrefoursa müşteri hizmetlerini arayıp katılım miktarının beklenilenin çok üstünde olduğunu, aynı soy isimden yada  yoğun katılım olan illeri belirlememelerini ve şifreli kartların bundan böyle kolay kolay fiş olmadan verilmemesi gerektiği paylaşalım.Gerekirse fişlerde Carrefoursa kart + şifreli kart olsun.
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2015, 13:22:35 Gönderen: orkide28 »
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : 06 Kasım 2015, 13:26:33 »
ben daha önceden şikayet etmiştim. çok alışveriş yapıyolardır dediler. 1-2 tane fazladan aldığım kartı da engellediler. milli piyangoya şikayet ettim. o gün bugündür u2den bişey kazanamıyom

Çevrimdışı alara04

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 06 Kasım 2015, 15:17:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben daha önceden şikayet etmiştim. çok alışveriş yapıyolardır dediler. 1-2 tane fazladan aldığım kartı da engellediler. milli piyangoya şikayet ettim. o gün bugündür u2den bişey kazanamıyom
Aynen bende aynı durumdayım. U2 nin yaptığı hiç bir çekilişe katılmıyorum. Çünkü ismimiz ve soyismimiz bilindiğinden engelleniyor bir şekilde.Ciddiyeti kalmadı bence U2 nin.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #18 : 06 Kasım 2015, 15:34:57 »
Hak, hukuk diyecem ama gerek yok :(
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #19 : 06 Kasım 2015, 16:03:14 »
O zaman firmalara u2 ile çalışılmasın diyelim böyle bi durum ne sacma