Gönderen Konu: çamaşır kurutma makinası tavsiyesi ;)  (Okunma sayısı 3060 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
çamaşır kurutma makinası tavsiyesi ;)
« : 10 Ekim 2015, 13:02:06 »
kadınlar kulübüne açılası bir konu ancak benim acil tavsiyeye ihtiyacım var, ilk defa çamaşır kurutma makinası alıcam kullananladan marka tavsiyesi bekliyorum yardımcı olursanız sevınırım
:)

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: çamaşır kurutma makinası tavsiyesi ;)
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2015, 13:12:19 »
Bizde çamaşır makinesinin kurutma özelliğinde var.Samsungun.Çok fazla kullanmıyoruz işin açığı ama memnunuz.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2015, 14:26:06 »
Kurutma makinesi bennde merak ediyorum açıkcası, nasıldır ne marka veya birliktemi olmalı.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı FATRUM

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 10 Ekim 2015, 14:40:22 »
bosch marka tavsiye ederim

Çevrimdışı halehan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2015, 22:36:03 »
Ben 1 senedir kullanıyorum.bosh benimki.kış günleri evde çamaşır kurutma olayına son veren güzel ve rahat bIr olay.fakat çok kırıştırıyor.o beni biraz yoruyor.her çıkan camasırı Utüleyeceksın.yoksa tırt.ama hemen anında cıkar cıkmaz katlarsanı utu derdınden kurtuluyorsunuz.ama sorarsanız tavsıye edermısın dıye kesınlıkle ederım.ayrıca bısey daha soyleyım.kesınlıkle pahalı a sınıfı felan dıye fatura olayından oturu pahalısını almayın.ben yanılıp pahalı bısey aldım.beko,arcelık felan ucuz.600 e alırsınız.faturada ınanın aynı hıc degısmıyor.benımkı a++ sınıfı.ucuzlarla aynı.
kısmet te varsa gelir YEMEN den,kısmet te yoksa ne gelir elden.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 11 Ekim 2015, 10:08:04 »
SiZin ki bosch sanırım. Dün baktık bosch var gayet iyi gözüküyor. Bana özellikleri lazım. Hepsinde aynıysa ucuzunu almak mantıklı. Zaten sordum sadece a++ enerjide farkediyormuş yoksa kalite farkı yokmuş. Dizel araba benzinli kıyaslaması gibi bi kıyaslama yaptık. Zaten sadece kışın kullanırız. A++ a vereceğimiz fark zaten enerjiye gitmez bile. Evet bu mantıklı b alayım o zaman

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #6 : 11 Ekim 2015, 11:09:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
SiZin ki bosch sanırım. Dün baktık bosch var gayet iyi gözüküyor. Bana özellikleri lazım. Hepsinde aynıysa ucuzunu almak mantıklı. Zaten sordum sadece a++ enerjide farkediyormuş yoksa kalite farkı yokmuş. Dizel araba benzinli kıyaslaması gibi bi kıyaslama yaptık. Zaten sadece kışın kullanırız. A++ a vereceğimiz fark zaten enerjiye gitmez bile. Evet bu mantıklı b alayım o zaman

siz alırsanız bende tecrübelerinizden faydalanmak isterim :)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

perishan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 11 Ekim 2015, 14:51:02 »
Hepimiz için çok zararlı ama, özellikle evde erginlik çağı öncesi çocuk ve/veya hamile varsa kesinlikle almayın bence kurutma makinesini.

Elektromanyetik alanı çok fazla çünkü, insanlar evlerine 300 metre ötede komşunun çatısına, caminin minaresine vs. konulan GSM baz istasyonları için imza toplayıp eylem yapıyorlar "Aman kanser yapıyor bunlar, kaldırın mahallemizden" diye.

Kardeşim; senin evindeki kapalı ortamda 30dk yaptığın ütü, saçını makine ile 20 dk kurutman veya fön çektirmen, 7 gün 24 saat açık tuttuğun wi-fi modemin, avizene taktığın 4 tane enerji tasarruflu ampülün, evindeki ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİnin çalışırken, Bulaşık makinenin kurutma ve çamaşır makinenin sıkma anındaki elektro manyetik alanı var ya; o 300 metre ötedeki baz istasyonunun senin evine yaydığı manyetik alandan onlarca kat fazla! Teknoloji evinizde ne kadar çok yer buluyorsa, başka kanser ve depresyon olmak üzere elektromanyetik alan kaynaklı olduğu bilimsel olarak defalarca kanıtlanmış hastalıklar için o kadar risk altındasınız.

Ben elektrik mühendisi olarak okuduğum, bildiğim durumu paylaştım, kendim de evde dikkat ediyorum. Hiç wi-fi almadık eve, klasik ADSL kablolu modem var evde, bulaşık makinesi çalışırken mutfak balkonu kapısını yaz-kış açık tutarız ve yıkama bitince gireriz mutfağa. Çamaşır makinesi çalışırken de banyoya girmeyiz, kurutma makinesi almayı hiç düşünmedik. Çamaşır askılığında kuruturuz, son 3 senedir yumuşatıcı hiç kullanmıyoruz. Saçımızı havluyla kurutup mümkün oldukça az kullanırız saç kurutma makinesini, yazın hiç kurutmayız saçımızı. Ben çok nadir yılda 4 defa kadar fön çektiririm, güzel görünmek mi, sağlıklı olmak mı tabii ki sağlık öncelikli :)

Tanıdığım, bildiğim hemen herkese söylüyorum, madem başlık açıp çamaşır kurutma makinesi alma isteğinizi yazdınız, ben de bildiklerimi yazdım sizlere.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 11 Ekim 2015, 22:06:51 »
Abbowwww :( bu boyutunu hiç düşünöemiştim. Tesekkür ederim canım yaa haklısın

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 11 Ekim 2015, 22:09:28 »
Küçük tuvaleti kapatıp ardiye yaptık. Oraya koymayı düşünüyorduk aslında