Gönderen Konu: İşCep Kliksa Fırsat Kampanyası  (Okunma sayısı 840 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
İşCep Kliksa Fırsat Kampanyası
« : 07 Ekim 2015, 09:36:07 »
İşCep’te 1 – 15 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olan fırsat kampanyası ile kliksa.com’dan yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişte 50 TL anında indirim fırsatı sunuluyor.

İşCep’e müşteri şifresi veya parmak izi ile giriş yapan müşteriler, “Bana Özel” menüsünde görecekleri kampanya görseline tıklayıp “Katılmak İstiyorum” butonuna basarak kampanya referans numarasını alabilir.

Kampanya Detayları:

•    Kampanya referans numarası 1 – 15 Ekim 2015 tarihleri arasında İşCep’ten alınabilir.
•    Kampanyadan yararlanmak için kullanacağınız referans numaranızı İşCep’e müşteri şifrenizle giriş yaptıktan sonra Bana Özel menüsünde göreceğiniz kampanya görseline tıklayıp ardından ‘Katılmak İstiyorum’ butonuna basarak alabilirsiniz.
•    Referans numarasıyla kliksa.com’dan Maximum Kart veya Maximiles ile yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişte anında 50 TL indirim kazanabilirsiniz.
•    Kampanya referans numarası kliksa mobil uygulama ve web / mobil sitelerinde geçerlidir.
•    Kliksa’da ürünü sepete ekledikten sonra ödeme sayfasında ‘Hediye çeki veya promosyon kodu  kullanmak istiyorum’ alanına referans numaranızı girerek alışverişinizi indirimli olarak tamamlayabilirsiniz.
•    Referans numarası tek kullanımlık olup 15 Ekim 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır.
•    Kampanya altın ve bebek bezi kategorilerinde geçerli değildir.
•    Kampanyamız diğer kampanyalarla birleştirilemez.
•    İş Bankası ve Kliksa kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.