Gönderen Konu: Mc Donalds Fuse Tea  (Okunma sayısı 2063 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
Mc Donalds Fuse Tea
« : 29 Eylül 2015, 01:39:27 »
Bu sene araba, iPad yok :)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
Ynt: Mc Donalds Fuse Tea
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2015, 02:06:25 »
adamın rahatlığı bana seni hatırlattı Savaş :)
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2015, 08:18:35 »
Bir ara harbiden arabayı verecekler dediydim.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2015, 23:14:34 »
2-3 yıldır her sonbahar Mc Donald's yemeye alışmıştık, şükür bizi de kurtarmışlar :) Fast Food dan hiç haz etmediğimden iyi olmuş. Fast Food ve cips çekilişlerini sevmiyorum
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2015, 23:21:13 »
2-3 yıldır her sonbahar Mc Donald's yemeye alışmıştık, şükür bizi de kurtarmışlar :) Fast Food dan hiç haz etmediğimden iyi olmuş. Fast Food ve cips çekilişlerini sevmiyorum

Yedikte ne oldu kartlar kimlere nasıl dağıtılmış sonradan öğrendik hep.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2015, 22:57:03 »
bu kampanya bu yıl tutmaz  :) daha evvel de 4-5 firma aynı tiyatroyu yaptı hava aldı...
metin yazarının yaptığı herkes kazansın edebiyatını bu yaz panda magic te yaptı mesela
kaç tane satmış olabilir? mesela magnum gibi 10.000.000 katılım oldu mu? magic kampanyasına...
Türkiyede 65 li yıllarda coca-cola nın başlattığı bir furyadır çekiliş kampanyaları ve aynen devam
ediyor böyle boş kampanyalara milletin karnı tok bu kampanyaya katılan herkese ortaboy fuse tea
çıkacak geçmişte örneği çok bunun burada amaç kampanya değil fuse tea yı daha çok içirmek,
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2015, 23:09:56 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2015, 01:41:04 »
hediye yoksa almayız bizde :D

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 01 Ekim 2015, 11:20:33 »
kinder den aldığım bedava toyzz çekleriyle optimumdan 2 kravat izmirpark tan 2 mcchicken
menü kazanmıştım toyzz shop tan 20.00 den sonra alışveriş yaptığım için 30 tl çek verdiler
ve mc chicken menüleride son güne kadar elimde tutarak bu kampanyaya da bedava katıldım
dün gece 2 orta boy fuse tea çıktı kısmet buraya kadarmış,
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2015, 11:22:15 Gönderen: klewx »

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
« Yanıtla #8 : 04 Ekim 2015, 02:46:28 »
bu kampanya bu yıl tutmaz  :) daha evvel de 4-5 firma aynı tiyatroyu yaptı hava aldı...
metin yazarının yaptığı herkes kazansın edebiyatını bu yaz panda magic te yaptı mesela
kaç tane satmış olabilir? mesela magnum gibi 10.000.000 katılım oldu mu? magic kampanyasına...
Türkiyede 65 li yıllarda coca-cola nın başlattığı bir furyadır çekiliş kampanyaları ve aynen devam
ediyor böyle boş kampanyalara milletin karnı tok bu kampanyaya katılan herkese ortaboy fuse tea
çıkacak geçmişte örneği çok bunun burada amaç kampanya değil fuse tea yı daha çok içirmek,

Dostum sen de benim kadar perakende sektörünü biliyorsun. İş yapmıyor, satmıyor dediğin ürün sahada bir bölgede gırrrla gidiyor. İstanbul'da Kristal Kola yok, Cola Turka'da pek satmıyor, Panda dondurma da belki öyle gibi ama Marmara'da satmasa Anadolu'daki bazı illerde satıyor. Öyle olmasa İstanbul'da çoğu mağazada satılmayan Cola Turka'yı gidip de Japon içecek firması satın almaz :)
Fuse Tea de neticede Coca Cola içecek grubuna ait. Coca Cola ve McDonald's her ikisi de Anadolu Holding'in, neticede tek holdingin farklı şirketleri. Kampanyanın eski satış rakamlarına bakarak pazarlama taktiği değişmişler, kampanya bütçesini de bu sefer böyle kullanalım demişlerdir. Elbette bu yıl ki satış rakamlarının değişimine göre yine taktik değişebilir yada sessiz sedasız artık bu kampanya furyasını bitirebilirler.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 04 Ekim 2015, 13:24:22 »

Dostum sen de benim kadar perakende sektörünü biliyorsun. İş yapmıyor, satmıyor dediğin ürün sahada bir bölgede gırrrla gidiyor. İstanbul'da Kristal Kola yok, Cola Turka'da pek satmıyor, Panda dondurma da belki öyle gibi ama Marmara'da satmasa Anadolu'daki bazı illerde satıyor. Öyle olmasa İstanbul'da çoğu mağazada satılmayan Cola Turka'yı gidip de Japon içecek firması satın almaz :)
Fuse Tea de neticede Coca Cola içecek grubuna ait. Coca Cola ve McDonald's her ikisi de Anadolu Holding'in, neticede tek holdingin farklı şirketleri. Kampanyanın eski satış rakamlarına bakarak pazarlama taktiği değişmişler, kampanya bütçesini de bu sefer böyle kullanalım demişlerdir. Elbette bu yıl ki satış rakamlarının değişimine göre yine taktik değişebilir yada sessiz sedasız artık bu kampanya furyasını bitirebilirler.
benim söylemek istediğim fuse tea satmıyor değil...bu organizasyon menü satışını arttırmaz cola,fanta varken fustea tercih edilmez bu kampanyayla onu demek istedim ülker grubu bu yıl çok marka sattı burada konu açılmışken ülkeri Türkiye de ülker yapan sabri ve asım ülker kardeşlerden 87 yılında asım ülker ayrılık kararı alıyor ve o devrin efsanesi ve var olduğu her mevsim küçük hediyeli büyük çekilişler yapan grup şirketi uzay gıda yı kendi şahsına devralıyor pepsi co. ile ortak büyük işler yaptıktan sonra 2002 de çok iyi bir fiyata pepsi co. ya firmasını satıyor tombi 86 da rahmetli adile naşit imzalı hikayeli takvim verdi,87 de aç anında kazan kartlarıyla pinokyo bisiklet ,walkman,barbie,çokonat v.b veriyordu 1994 senesinde 1000 lerce gameboy 10000 lerce tetris verdi yine tek karta o dönem bir sanayi sitesinde 2 paket krispi aldım ikisinde de tetris çıkınca tüm şeridi aldım 10 tane tetrisi bir yerde yakalamıştım şimdi bu cheetos da tombi nin lezzeti yok,
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2015, 13:31:50 Gönderen: klewx »