Gönderen Konu: ükler mutlu bir an kutusu  (Okunma sayısı 15088 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulcan.pelin

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • HAYAT KISA HERŞEY BOŞ..
ükler mutlu bir an kutusu
« : 10 Eylül 2015, 23:56:35 »
Ülker den mutlu bir an kutusu bayram yarışmasından kazandım ama göndermediler. Özelden yazınca da 20 ağustostan sonra formu doldurmuşsunuz dediler.Ben formu doldurduktan sonra arkadaşlara haber verdim benim sayemde hediyeleri geldi... ama bana yollamıyorlar... haksızlık :(

Çevrimdışı secan

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: ükler mutlu bir an kutusu
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2015, 16:17:18 »
bana da hediyemi göndermediler formu doldurmamışsınız dediler ama ben formu oldurdum hatta kuzenimde kazanmıştı ben doldurduktan sonra o da doldurdu benim bilgisayarımdan ona hediyesi geldi bana gelmedi soruncada formu doldurmamışsınız dediler başka bir tanıdıkda kazanmıştı onada göndermemişler şikayetvara yazdış iletişeme geçtik diye yanıt vermişler ama kimse aramamış kızı ülker resmen insanları kandırıyor yarışma yapıyor hediye vermiyor

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2015, 16:51:29 »
ben size katılmıyorum ülkerden her katıldığım yarışmadan gönderdiler son gönderdikleri hediyeyi göndermeleri 1 ayı buldu bence bekleyin ülkerden çok hediye kazandım hep gönderdiler
:) Şans

Çevrimdışı secan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2015, 18:55:58 »
geç gönderim olsa anlarım ama form doldurmadınız hediyeyi göndermeyeceğiz diyorlar ama form doldurdum sistemlerinde belliki bir hata var tek bir kişi söylemiyor şikayetvarda da bu konuyla ilgili 2 şikayet var hepsinede form doldurmamışsınız deniyor 

Çevrimdışı gulcan.pelin

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • HAYAT KISA HERŞEY BOŞ..
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2015, 14:21:15 »
Ülkere özelden mesaj yazdım kazandım yollamadınız diye geç cevap vermişsiniz dedi tekrar yanıtladım inceleme yaparmısınız gönderim tarihim doğru diye 1 haf sonra kolimi yolladılar şimdi geldi.koli çok çeşitli ve her ürününden koymuşlar çok büyük yok yok :)

Çevrimdışı secan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2015, 18:28:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ülkere özelden mesaj yazdım kazandım yollamadınız diye geç cevap vermişsiniz dedi tekrar yanıtladım inceleme yaparmısınız gönderim tarihim doğru diye 1 haf sonra kolimi yolladılar şimdi geldi.koli çok çeşitli ve her ürününden koymuşlar çok büyük yok yok :)
sizin adınıza sevindim bana gönderim yapmıyorlar :(

Çevrimdışı toprakhaktan

• Usta Kampanyacı
  • Yağmur yağsın toprak koksun,seni hatırlatsın
« Yanıtla #6 : 16 Eylül 2015, 15:48:31 »
yaptıkları sitede bir sorun oluştu kendi hataları adresi yazdıktan sonra gönder tuşuna basınca sayfa donuyordu kaydınız alındı falan demedi. Özelden yazdım kaş defa 500 kişiydi böylece 400 e indirmeyi başardınuz dedim. Kendi hataları yüzünden oldu bu olay . Ama göndermiyorlar artık geçti tabi. 500 kişinin adresini mesajla almak çok zor o yüzden böyle yaptık diye cevap yazdılar

Çevrimdışı secan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 16 Eylül 2015, 17:41:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yaptıkları sitede bir sorun oluştu kendi hataları adresi yazdıktan sonra gönder tuşuna basınca sayfa donuyordu kaydınız alındı falan demedi. Özelden yazdım kaş defa 500 kişiydi böylece 400 e indirmeyi başardınuz dedim. Kendi hataları yüzünden oldu bu olay . Ama göndermiyorlar artık geçti tabi. 500 kişinin adresini mesajla almak çok zor o yüzden böyle yaptık diye cevap yazdılar
kendi sistemlerindeki hatayı kabul etmiyorlar ülker gibi bir firma hediyenin hesabını yapıyor

Çevrimdışı SEMRAA

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 16 Eylül 2015, 17:52:34 »
Boşverin Ülker Türkiye^Nin Fruktoz üreticisi hep ürünleri glikoz vs kendinize zarar vermiş olursunuz ben artık kampanyalarına bile katılmıyorum

Çevrimdışı adilaka

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 16 Eylül 2015, 20:36:37 »
Her firmaylasorun yaşarsın ama ÜLKER ile asla...Kampanyalarda en bonkör ÜLKER'dir size maalesef katılmıyorum..