Gönderen Konu: Ücretsiz mama yardımı, eğitim yardımı, fidan dikimi yapabilirsiniz....  (Okunma sayısı 774 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serciocengizo

• Yeni Kampanyacı
  • *
ERGOVille Oynayarak Çeşitli Yardımlarda Bulunabilirsiniz

ergoville, oyun, mama yardımı, eğitim yardımı, fidan dikimi, ücretsiz oyun, tema, haytap

ERGOVille ismiyle hazırlanmış olan bir oyun sayesinde, yine Facebook hesabımızla giriş yaparak, sıkça oynadığımız bir oyunun benzerini oynamaya devam edebilir, bunu yaparken aynı zamanda fidan dikimi, mama yardımı ve eğitim desteği için bağış yapabiliyoruz.

Nedir bu ERGOVille ?
ERGOville kullanıcıların sosyal medyada geçirdikleri zamanı gerçek faydaya dönüştürebileceği bir sosyal sorumluluk oyunudur.

ERGO ’nun fark yaratmak isteyenler için hazırladığı ERGOville ile sadece oyun oynayarak fidan dikimi, mama yardımı ve eğitim desteği için bağış yapılabilirsiniz.

ERGOVille Nasıl Oynanır?
İnternet üzerinden ERGOVille oynamak için bir Facebook hesabımız olması yeterli. Oyunda fidanları sulayıp kozalak toplayarak, hayvanları besleyip kalp toplayarak, çocukları eğitip kitap toplayarak, bunları oyunun içerisinde ki ERGO Yardım Evi ’nde bağışa dönüştürebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı davet edip, oyuna katılmalarını sağlayarak daha çok puan toplayabilirsiniz.

ERGOVille oynamaya başlamak için buraya tıklayabilirsiniz. Bu oyunun Tema, HAYTAP ve Eğitim Gönüllüleri Vakfı tarafından desteklendiğini de hatırlatalım.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2015, 14:52:18 Gönderen: admin »