Gönderen Konu: www.reklam.tv kazandırıyor-yenilendi  (Okunma sayısı 5552 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MaJoR-ToM

• Yeni Kampanyacı
  • *
www.reklam.tv kazandırıyor-yenilendi
« : 08 Kasım 2009, 17:28:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Nasıl Çalışıyor?

REKLAM.TV

- Reklam verenle reklam izleyen arasındaki köprüde izleyene kazanç kapısı açan bir sanal pazarlama sitesidir.

- Reklam.TV’de sadece reklam videoları izleyebilirsiniz.

- İstedikleri zaman değil, istediğiniz zaman reklam izlemek istiyorsanız

- İsterseniz;
Tıklayın bol bol reklam izleyin, stres atın, dinlenin, eğlenin, yeni reklamları, ürünleri görün, kıyaslayın, seçin, firmaların sayfalarına bağlanın.

- İstemezseniz;
Yine tıklayın!
Bu sefer hem reklam izleyin, hem de bedava hediyeler kazanın...

- Nasıl mı?
Şöyle;
Reklam.TV'ye ücretsiz üye olun.
Reklamları izleyin izlediğiniz her farklı reklamdan sonra doğrulama kodunu girin puanları kazanın.
Gün içinde ne kadar çok farklı reklam izlerseniz, o kadar çok puan kazanırsınız. Eğer bonus puan yüklü reklamları izlerseniz, puanlarınızı kat kat arttırabilirsiniz.(Bonus puanlar sistem tarafından elektronik olarak her gün değişik reklam videolarına yüklenmektedir.)Ayrıca sitemize arkadaşlarınızı davet ederek onbinlerce puan kazanabilirsiniz.

- Puan durumunuzu sisteme her giriş yaptığınızda görebilirsiniz.

- Biriktirdiğiniz puanlarla, işbirliği yaptığımız sanal alışveriş mağazası  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin dan  dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Nasıl alışveriş yapıldığı hakkında ayrıntılı bilgiye Sıkça Sorulan Sorular linkinden de ulaşabilirsiniz.

Hediyelerimize ücretsiz sahip olabilmek için;  minimum 250.000 puan biriktirmelisiniz. İkiyüzellibin veya üzeri puanlarınızı Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin a aktarmalısınız. Hızlı Al da 250.000 puanın karşılığı 25 TL dir. Üzeri her 10.000 puanın değeride 1 TL dir. Hızlı Al dan puanınızın karşılığı tutarda ürün alabileceğiniz gibi, eksik veya fazla fiyatlı ürünleride tercih edebilirsiniz. Fazla fiyatlı ürününün fiyat farkını Hızlıal a ödemek durumundasınız. Eksik fiyatlı ürün tercih ederseniz aradaki fark Hızlı Al hesabınızda bakiye olarak kalır. Bir sonraki siparişinizde bu bakiyeyi kullanabilirsiniz. HızlıAl a puanlarınızı aktarma işleminiz  sistemimiz tarafından onaylandıktan sonra, ürün siparişi verebilirsiniz.

.- Yeni hediyeler kazanmak için Reklam.TV’de reklam izlemeye devam edin.

Sistem güvenliği açısından;
- Üyeler gün içinde (24 saat) farklı reklamları izledikçe  puan kazanırlar.Üyeler eğer bir reklamı (24 saat) bir gün içersinde birden fazla izlerlerse puan kazanamazlar, aynı reklamdan ancak 24 saat sonra puan kazanabilirler.
Yani her reklam izledikçe mutlaka puan kazanırsınız, bonuslu reklamlar sayesinde puanlarınızı kat ve kat arttırabilirsiniz.

İzlediğiniz her reklamdan bonus puan kazanma şansınız vardır, reklam uzunda olsa kısada olsa bonus kazanabilirsiniz. Ancak bonus puan veren reklamları bulmanız durumunda bonus puan kazanabilirsiniz.

-Reklam.TV’de sadece Türkiye’de ikamet eden kullanıcılar üye olabilir, hediye talep eden üyeler, Türkiye sınırları içerisinde bir adres belirtmelidir, Türkiye sınırları dışına hediye gönderilmez.

gerisi siz değerli üyelere kalmıs. saygılarımla...

« Son Düzenleme: 13 Ocak 2010, 16:42:46 Gönderen: ysr86 »

Çevrimdışı captan_jack

• Yeni Kampanyacı
  • *
Reklam İzle Kazan
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2009, 13:09:04 »
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bende bi site paylaşayım Reklam.Tv...

Uzun zamandır var reklamları izleyerek puan kazanıyorsunuz kazandığınız puanlarıda alışveriş sitesine göndererek istediğiniz ürünü bedavaya alıyorsunuz. Önceden az puan veriyolardı şimdi bonus puanları 4 kat yükseltmişler güzel puan kazanabiliyorsunuz...

Ayrıca alt üyelik sistemi de var... Her alt üyenizden 1000 puan ayrıca izlediği reklamlardan da puan kazanabiliyorsunuz...
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2010, 16:43:08 Gönderen: ysr86 »

NazaR

• Ziyaretçi
Ynt: www.reklam.tv kazandırıyor-yenilendi
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2010, 23:31:54 »
iyide ben üyeyim ama yanlış bilgi verme lütfen.mesela günlük 10 yada 15 reklamdan sonra puan kesinlikle vermiyor

Çevrimdışı captan_jack

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2010, 11:24:15 »
Günde en fazla 5000 puan kazanabiliyorsunuz... Reklam yükleyerek ilk açıldığında 2,000 puan kazanılıyordu 500'e düştü şimdi 250 puan oldu.. Yakında size puan yok derlerse şaşırmam  :D :D

Çevrimdışı conglomera

• Usta Kampanyacı
  • Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2010, 12:09:29 »
referanslı link koymak yasak diye biliyorum ama

Çevrimdışı egemar

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2010, 11:14:14 »
NE DİYORSUNUZ SİZ YA REKLAM TV MEKRAM TV YOK BÖYLE BİR SİSTEM MİLLETİ KANDIRIYORLAR BAŞKA BİŞEY DEĞİL 10000 REKLAM İZLE BİR TL KAZAN AKIL ALIRMI BUNA BEN ÜYE OLDUM GÜNDE İZLEDİĞİM REKLAMIN SAYISI ANLATMAYA GERK YOK ÜÇ TANESİNDEN TOPLAM 400 PUAN KAZANDIM GERİ KALAN 66 REKLAMDAN TIK PUAN KAZANMADIM YANİ ALDANMAYIN VAKTİNİZİ BOŞA HARCAMAYIN HELE İNTERNET BAĞLANTINIZ KOTALIYSA KOTANIZI BOŞA GEÇİRMEİN SAKIN HA BENDEN UYARMASI REKLAM TV YALANDAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL AKŞAMA KADAR REKLAM İZLERSİNİZ 500 PUAN ANCA KAZANIRSINIZ ODA ŞANS NEYMİŞ 1500 TL 200 TL KAZANILIYORMUŞ BEN GÜNDE EN AZ 80 REKLAM İZLEDİM KAÇ DEFA HADİ GÖSTERSİNLE PARAYI PUANI BİR AYDA 10000 PUAN ALAMDIM DAHA GÜNLÜK EN AZ 80 REKLAM İZLEDİM HALDE SAKIN ALDANMAYIN BİRDE SÜPER TEKLİF VAR ODA AYNI YANİ KISACASI BU İNTERNETTEN PARA KAZANMA DİYE OLAN BU OYUNLARA SAKIN HA GELMEYİN AMAN HA BENDEN SÖYLEMESİ BOL ŞANS

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 10 Mayıs 2010, 23:33:16 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
NE DİYORSUNUZ SİZ YA REKLAM TV MEKRAM TV YOK BÖYLE BİR SİSTEM MİLLETİ KANDIRIYORLAR BAŞKA BİŞEY DEĞİL 10000 REKLAM İZLE BİR TL KAZAN AKIL ALIRMI BUNA BEN ÜYE OLDUM GÜNDE İZLEDİĞİM REKLAMIN SAYISI ANLATMAYA GERK YOK ÜÇ TANESİNDEN TOPLAM 400 PUAN KAZANDIM GERİ KALAN 66 REKLAMDAN TIK PUAN KAZANMADIM YANİ ALDANMAYIN VAKTİNİZİ BOŞA HARCAMAYIN HELE İNTERNET BAĞLANTINIZ KOTALIYSA KOTANIZI BOŞA GEÇİRMEİN SAKIN HA BENDEN UYARMASI REKLAM TV YALANDAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL AKŞAMA KADAR REKLAM İZLERSİNİZ 500 PUAN ANCA KAZANIRSINIZ ODA ŞANS NEYMİŞ 1500 TL 200 TL KAZANILIYORMUŞ BEN GÜNDE EN AZ 80 REKLAM İZLEDİM KAÇ DEFA HADİ GÖSTERSİNLE PARAYI PUANI BİR AYDA 10000 PUAN ALAMDIM DAHA GÜNLÜK EN AZ 80 REKLAM İZLEDİM HALDE SAKIN ALDANMAYIN BİRDE SÜPER TEKLİF VAR ODA AYNI YANİ KISACASI BU İNTERNETTEN PARA KAZANMA DİYE OLAN BU OYUNLARA SAKIN HA GELMEYİN AMAN HA BENDEN SÖYLEMESİ BOL ŞANS
ya dur sinirlenme  :D bunu söyelemek içinmi buraya üye oldun allah aşkına ya  :D :D :D