Gönderen Konu: YARIŞMA SONUÇLARI İLE İLGİLİ  (Okunma sayısı 1450 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arastiranbirannee

• Usta Kampanyacı
  • copi-poki-eylul
YARIŞMA SONUÇLARI İLE İLGİLİ
« : 24 Haziran 2015, 11:10:55 »
Arkadaşlar yarışma sonuçları açıklanırken etiket yapılmaması sadece tablo olarak paylaşılması çok kötü ya..  ???
Sizler nasıl takip ediyorsunuz?
Eylül

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
Ynt: YARIŞMA SONUÇLARI İLE İLGİLİ
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2015, 11:25:03 »
gören bir arkadaş altına tebrikler diye yazıp etiketliyorsa ammenna görüyorum yoksa yok çok zor oluyor. unuttuklarım bile oluyor. bazen kazandınız adres teyidi için arıyoruz der firma telefonda şok olur kalırım :D
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı arastiranbirannee

• Usta Kampanyacı
  • copi-poki-eylul
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2015, 11:27:14 »
Aynen bazıları unutulup gidiyor
Eylül

Çevrimdışı mor menekşe

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2015, 11:29:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar yarışma sonuçları açıklanırken etiket yapılmaması sadece tablo olarak paylaşılması çok kötü ya..  ???
katıldığınız yarışmaları mesela herkese açık paylaşıyorsunuz veya yorum yapıyorsunuz. yorum yapıyorsanız ben sadece ben olarak paylaşım yapıyorum. Paylaşım yaptığım yarışmaları da zaman tünelinden takip ediyorum. birde biten yarışmaları zaman tünelimden siliyorum. Diğer türlü işin içinden çıkılmıyor çok paylaşım oluyor.

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2015, 11:33:05 »
kazanıpta görmediğim için adres yollamadığım varsa bilemem vardırda belki. hepsini takip etmek çok zor oluyor.

zaman tünelinden takip etme işe yarıyor. aynı şeyi twitterda da yapıyorum rtlediklerime girip bakıyorum açıklanmışsa siliyorum. Ama bazende siteye gidip form doldurduklarımız var. Mesela uygulama var girmişim tek katılım yapmışım kalmış o,  öyle 2 yarışmadan da hediye kazandım onlar aramasa haberim olmazdı
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 24 Haziran 2015, 16:32:07 »
 >:(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

bende bunu merak ediyordum..bende biri altına yorum falan yapmıssa yada katıldığım sayfa bazen yorum yapıyor o şekilde öğrenebiliyorum.bir ara facebooktan hareketler dökümünü kullanarak tektek katıldıklarıma bakmayı bile denedim ama olacak sey degil ugrasılmaz yani :-\sonuc olarak arada kaynayanlar mutlaka oluyordur eskaza denk gelip gördüklerimi bilebiliyorum gerisini allah bilir..bu konuya bir çözüm bulmak gerek ama nasıl olacak bilmem?
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #6 : 24 Haziran 2015, 20:02:14 »
ben tanıdığım biriyse ve bakıyorum etiket yapılmamışsa mutlaka etiketliyorum çünkü ben de görmediğim zaman çok oluyor sağolsun etiketler sayesinde görüyorum çoğu zaman
bir de müjde olarak kazandın denmesi de ayrı güzel oluyor hoş bu ara unuttum böyle etiketleri de :)
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 24 Haziran 2015, 20:28:42 »
arada kendinizi gugıllayın ( vy kullanıcı isminizi )
ya da en kolayı bir not defterine şuna şuna katıldım, şu yarışma şu tarihte açıklanacak vb. not alın

Çevrimdışı Ozgurky

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 25 Haziran 2015, 13:23:54 »
Ben metin belgesine açıklanma tarihleriyle beraber katıldığım yarışmaları not ediyorum. Bir şey çıktığı yok gerçi de işte. :)
Hayat, biz başka şeyler planlamakla meşgulken olagelen şeylerdir.