Gönderen Konu: Turkcell İsimliResim & İsimliVideo kampanyası(20 Kasım'da başlıyor)  (Okunma sayısı 2114 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pink

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
    • Blogum...
Kampanya döneminde Turkcell Faturalı ve Hazırkart aboneleri turkcell-im İsimliresimli ve İsimliVideo servisini kullanarak bir video veya resim içeriklerinden istediği birisini seçerek ve ISMI yazarak cep telefonuna indireren veya İndirmek istediği bir video veya resmin kodu boşluk ISIM yazıp 7744e göndererek içerik indirerek satın alan kişiler çekilişe katılacaklardır. Abone satın aldığı her içerik başına Kampanyaya bir katılım hakkı elde eder. Talihli olarak hat sahibi esas alınacaktır. Aynı abone farklı GSM no’ları ile kampanyaya katılabilir. Hem şahıs hem kurumsal aboneler kampanyaya katılabilir. İsimliresim içeriği ücreti: 14sms/28kontor isimlivideo içerigi ucreti: 16sms/32kontordür.

Hediyeler
3 adet  APPLE i-Phone 3G 8GB CEP TELEFONU (Hat ve Kart Hariçtir)

son katılım:20.01.2009

Çevrimdışı kaderim

• Deneyimli Kampanyacı
tesekkürler....

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Bu kampanya o kadar kafamı kurcaladıki sormayın.Neden derseniz....

İsimliResimli iPhone 3G Çekiliş Kampanyası

Turkcell-im wap portaldeki İsimliresim veya Video içeriklerinden istediğin birini aldığında 3 adet iPhone 3G 8GB telefondan birisi senin olabilir.

Her satın aldığın resim veya video için bir çekiliş hakkı elde edeceksin.
Daha çok resim veya video indirerek şansını arttırabilirsin.

Kampanyaya waptan Kampanyaya waptan ya da KAZAN yazıp 7744'e SMS atarak da katılabilirsin.

Gelelim M.P.İ idaresi yazısına..
20.11.2008 (09:00) / 20.01.2009(24:00) tarihleri arasında Turkcell Faturalı ve Hazırkart aboneleri turkcell-im İsimliresimli ve İsimliVideo servisini kullanarak İndirmek istediği bir video veya resmin kodu boşluk ISIM yazıp 7744'e göndererek içerik satın alan kişiler çekilişe katılacaklardır.İsimliresim içeriği ücreti: 14sms/28kontor isimlivideo içerigi ucreti: 16 sms/32 kontor.
İkramiye olarak 3 kişi APPLE i-Phone 3G 8GB CEP TELEFONU (Hat ve Kart Hariçtir), kazanacaktır.
Çekiliş 02.02.2009 tarihinde saat 10:00'da Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Ltd. Şti. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.59 Kat:5 Şişli/ İSTANBUL adresinde yapılacaktır.
Kazanan talihliler 06.02.2009 tarihli Akşam gazetesinde ilan edilecektir.
21.02.2009 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 08.03.2009 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

Dikkatsizce davrandım ve M.P.İ yazısını değilde diğerini  baz alarak wap üzreinden içerik aldım.Ancak katıldığım kampanyalar bölümünde 2 adet içerik almama karşın katılmış olduğunuz kampanya bulunmamaktadır yazdı.Turkcele msj attım ama tınnnnnn....

Neyse koyu renkle yazılmış yerde göreceksinizki İndirmek istediği bir video veya resmin kodu boşluk ISIM yazıp 7744'e göndererek içerik satın alan kişiler çekilişe katılacaklardır. deniliyor ancak sitesinde ben bulamadım bu kodları.Konu var anahtar kelime var en basiti..

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

waptan girdiğinizde kodu yazmıyor.Nasıl iş bu anlayan varsa bana bi yardım etse.Yada dolandırıclıkmı var bunda...

Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
turkcell hiçbir işi doğru dürüst yapmaz işin aslı anlaşılması gereken yanı bu

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Yok giden konturlarıma üzülüyorum.Yukarıyı oku waptan tamam aşağıya bak alakası yok.Yazacam şikayet vara bende ..Yuh ya...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Bugün şikayetimle ilgili olarak turkcelden bir bayan aradi.Saolsun diğer kampanyalarlada ilgili bütün sorularımı yanıtladı.İsimliresimli kampanyasi ile ilgili olarak harcadığım konturlar tarafıma geri yüklendi saolsunlar....

Çevrimdışı barricade

• Deneyimli Kampanyacı
teşekkürler