Gönderen Konu: Avengers Benim Kahramanım (17 Haziran)  (Okunma sayısı 1376 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Avengers Benim Kahramanım (17 Haziran)
« : 22 Mayıs 2015, 23:36:44 »
Avengers Benim Kahramanım yarışması başlıyor!
Sen de sevdiğin kahramanla birlikte fotoğrafını gönder, ödülü kazanma şansını yakala!
Katılmak için hemen tıkla:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ynt: Avengers Benim Kahramanım (17 Haziran)
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2015, 23:36:58 »
Kampanya ve Katılım Koşulları
1) Armağan Oyuncak Facebook Sayfası’nda gerçekleştirilen “Avengers Benim Kahramanım” kampanyası 20 Mayıs 2015 tarihinde başlayıp 17 Haziran 2015 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra gerçekleştirilen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
2) Projede katılımcılar uygulamaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi aracılığı ile bağlanırlar.
3) Avengers Benim Kahramanım Kampanyasına, Avengers Benim Kahramanım kostümüyle, figürleriyle, posteriyle veya herhangi bir görüntüsü ile fotoğraf çekilip koyan her kullanıcı katılabilir. Kullanıcının içerisinde bulunmadığı fotoğraflar veya internetten bulunan fotoğraflar onaylanmayacaktır. Kullanıcılar dilerse, son yüklenenlere göre ve en çok oy alanlara göre fotoğrafları görebileceklerdir. Katılmış oldukları fotoğraflarına oy toplayabilecek ve takibini yapabilecektir. Her hafta Çarşamba günü en çok oy alarak kazanan 3 kullanıcı Armağan Oyuncak Facebook sayfasında açıklanacaktır ve kazananlar sekmesine eklenecektir. Kazanan kullanıcılarla, form üzerinden vermiş oldukları bilgilerle iletişime geçilecek ve ödülleri yollanacaktır. İletişim bilgilerini yanlış veren kişilere ödülleri gönderilmeyecektir.
4) Form işlemleri sırasında katılımcılar Adı, Soyadı, veli adı soyadı, en yakın Armağan Oyuncak mağazası ve bulundukları ili, E-posta adresi, telefonu, cinsiyet gibi verilen ilgili alanları eksiksiz doldurmak zorundadır.
5) Katılımcının katıldığı hesaptaki isim bilgileri kimlik bilgileri ile aynı olmak zorundadır. Pupz Reklam Ajansı ve Armağan Oyuncak şirketleri, sitede duvarda kazandığı ilan edilen, fakat bilgisayar teknolojilerini, öngörülmemiş teknik açıkları ve/veya başka unsurları(sahte hesap vb) kullanarak hile yaptığı tespit ettikleri katılımcıyı diskalifiye etme, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini, ödül hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, üyeliğini feshetme ve kazanan kişiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Katılımcılar Pupz Reklam Ajansı ve Armağan Oyuncak bu hususlardaki değerlendirmeye ilişkin takdir yetkisini ve keyfiyetini gayri kabili rücu olarak kabul etmektedirler.
6) “Avengers Benim Kahramanım” uygulamasına katılım ücretsiz olup katılım koşullarını kabul eden herkes herhangi bir ticari koşul olmaksızın kampanyaya katılabilir.
7) Ödül kazanan katılımcının; tüm bilgilerini doğru ve eksiksiz doldurması gerekmektedir. Formu eksik bulunan katılımcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir. Yarışma kaydı sırasında, katılımcı tarafından yanlış veya eksik beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Armağan Oyuncak ve Pupz Reklam Ajansı şirketleri sorumlu tutulamaz.
8) Kampanya dahilinde verilecek ödül ile ilgili bilgilerin talihlilere ulaştırılması ile ilgili sorumluluk Armağan Oyuncak’a aittir. Yarışmacıların yanlış veya eksik bilgi ile yapılan katılımlar sonucu ödül haklarından oluşabilecek aksaklıklardan Armağan Oyuncak sorumlu değildir.
9) Yarışmaya sadece Türkiye’de ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabileceklerdir. Bununla birlikte, yarışmaya yalnızca 18 yaşından büyükler katılabilir, 18 yaşından küçükler yarışmaya katılsalar bile ödüller iletişim formunda bilgileri iletilmiş şahsa teslim edilir.
10) Kazananların belirlenmesinde Pupz Reklam Ajansı ve Armağan Oyuncak kayıtları geçerlidir. Katılımcılar, Pupz Reklam Ajansı ve Armağan Oyuncak tarafından elektronik ortamda tutulan tüm kayıtların HUMK 287. Madde anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu belirten kayıtlara her türlü itiraz ve bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif haklarından peşinen feragat ettiklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.
11) Mükerrer kayıtlar içerisinden belirlenen katılımcılar, ödüllerini Armağan Oyuncak’ın belirlediği bir gün ve saatte ve/veya saat aralığında teslim almak/katılmak zorundadırlar.
12) Kampanya dahilinde farklı hesaplar açarak hileli davranışlarda bulunan katılımcıların, sahte olduğu tespit edildiği takdirde; varsa kazanılmış ödül hakları iptal edilecektir. Kampanya sonrasında kişilerin kampanyaya katıldıkları profil ile verdikleri kimlik bilgilerinin uyuşması beklenecektir. Aksi halde kişi sahte profil olarak kabul edilecek ve ödül hakkını kaybedecektir.
13) Gizlilik kuralları dahilinde kullanıcıların izin verilen bütün bilgileri Armağan Oyuncak ile de paylaşmış sayılacaktır.
14) Katılımcılar, Armağan Oyuncak ve Pupz Reklam Ajansı’nIn, kampanya sonrasında da kendilerine herhangi bir ürün veya hizmete ait tanıtım amaçlı e-posta göndermesine peşinen onay verdiklerini kabul ederler.
15) Armağan Oyuncak ve Pupz Reklam Ajansı, bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden, her türlü teknik aksaklıklarla (internet hızı, bağlantının kopması, siteye ve site içeriğine erişememe vb...) üçüncü kişi uygulamaları veya altyapılarından kaynaklanan aksaklıklardan oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.
16) Armağan Oyuncak, her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme ve yarışma koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
17) Yarışmayı kazanan katılımcı ödül kazanması durumunda ödül hakkını üçüncü kişilere devredemez ya da satamaz. Yarışmada kazanılan ödüller değiştirilemez, paraya çevrilemez. Yarışmada kazanılacak ödüller ile ilgili vergi, harç, tüm yasal yükümlülük ve harcamalar ödül kazanan katılımcıya aittir.
18) Yarışmaya Armağan Oyuncak ve Pupz Reklam Ajansı çalışanları ve onların birinci derece yakınları katılamaz. Katılsalar dahi bu kampanya dahilinde verilecek ödülleri kazanmaya hak kazanamazlar.
19) Kampanyaya katılan herkes yukarıda yazılan kuralları okumuş ve onaylamış olduğunu kabul etmiş sayılır.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
Ynt: Avengers Benim Kahramanım (17 Haziran)
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2015, 00:04:27 »
Ödül neymiş?
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.