Gönderen Konu: TATİL ÖDÜLÜ VERİLMESİN...  (Okunma sayısı 16040 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sarılacivert

• Acemi Kampanyacı
  • **
TATİL ÖDÜLÜ VERİLMESİN...
« : 19 Mayıs 2015, 17:44:03 »
Benim de şikayetim bu..tek bir firmaya yönelik değil..genel olarak tatil ödülü veren yarışmalara eğer yanında başka bir hediye vermiyorsa katılmıyorum..çünkü tatil ödülü ve özellikle yurtdışı olanlar çıksa bile pasaportuydu vizesiydi..tatil zamanının uyması...çoğumuz çalışıyor yada evli çocuğu var..tatil çıksa nasıl gidecek..zamanını nasıl ayarlayacak..

bu ödüller 1000-2000 tl yi buluyor kişi başı..ben onun yerine 150 tl lik tablet çıkmasını isterim

yarışmalardaki ödüller  kurallar gereği devredilmiyor yada nakde çevrilmiyor..en azından tatil ödülü için böyle bir opsiyon tanınmalı..tatil çıkan kişi ödülü başkasına devredebilmeli veyahut  nakit olarak karşılığını bir kısmınıda  olsa alabilmeli

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
Ynt: TATİL ÖDÜLÜ VERİLMESİN...
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2015, 17:56:21 »
Siz şartları kendi lehinize çevirmek istiyorsunuz yani?

Size uygun olmayabilir ama başkalarına uyuyor...

Tatil aralığına bakıyorum ben mesela gidemeyecek gibiysem katılmıyorum.

Eğer uyuyorsa katılıp şansımı deniyorum.

Kusura bakmayın ama o verdikleri tatillerin bir çoğuna gidecek maddi imkanı bulmak zor!

Ben gezmeyi çok seviyorum ve en sevdiğim yarışmalardan biride tatil ödüllü olanlar.

İtalya ve Karadeniz turu yaptım bu yarışmalar sayesinde.

"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı sarılacivert

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: TATİL ÖDÜLÜ VERİLMESİN...YADA OPSİYON TANINSIN
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2015, 18:37:01 »
ben şunu demek istiyorum...tabiki sadece tatil ödülü veren yarışmalara katılıp sonra ben gidememki demek saçmalık
ama tv telefon vb gibi ödüllerin dışında  tatil veren yarışmalarda tatil çıkması durumunda en azından kişiye bir opsiyon tanınmalı..dediğim gibi devir yada tatil zamanını seçme gibi..ben bu durumu bizzat yaşadım..geçen sene arkadaşım bir avmden yarışmaya katıldı...ödüller araba cep telefonu tv ve yurtdışı tatiliydi..arkadaşım  tatil ödülünü yedek olarak kazandı..daha sonra arkadaşımı arayıp  tatil ödülünü kazanan kişinin gelmediğini hakkın ona geçtiğini söylemişler..o da senelik izni kalmadığı için şirkettende böyle bir izin alamadığı için bana vermek istedi bu seferde kurallar gereği çekilişi yapan firma bunu kabul etmedi..yani asıl talihi ve yedek olan arkadaşım gidemedi..ödüle sonra ne oldu bilmiyoruz   
en azından böyle durumların yaşanmaması için tatil kazanılmasında bazı haklar sağlanmalı yarışmacılara

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2015, 19:32:35 »
bu ne saçma bir konu  :D

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2015, 22:08:43 »
Ben özellikle tatil yarışmalarına katılıyorum ve en sevdiğim ödül, çünkü o sayede güzel bir tatil geçirebiliyorum:) Yurtdışı tatilse yada katılım koşullarındaki tarihler bana uymuyorsa katılmıyorum.

Çevrimdışı lBaDOkeil

• Deneyimli Kampanyacı
  • KurTrade
    • ByBit
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2015, 09:35:30 »
Katılmak zorunda değilsin ?

İmzada gördüğünüz yerlere normal şartlar altında gitmem neredeyse imkansızken kazandığım için gitme şansı buldum.

Saçma bir konu olmuş.
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas

Kripto Borsası

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2015, 09:43:06 »
tatil yarışmalarının mutlaka 2 belki daha fazla yedeği de oluyor, gidemeyecek, durumu olmayanlar için

şöyle de düşünülebilir, şimdi yurtdışı tatil imkanı hiç olmayabilir ama bu şekilde ( vergi - vize parası ödeyerek ) gitme şansı bulanlar olur , gider

böyle düşünürsek her büyük hediyenin bir vergisi var ( magnum pahallı araba verdi, yat verdi ) hiçbirine katılmayalım o zaman

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2015, 12:23:42 »
şartlar uymuyorsa katılmazsınız başkalarına neden mani olmaya kalkıyorsunuz anlamadım.
Şahsen ben şartlarım uymadığı için hiç bir tatil çekilişine katılmadım  ;)

Çevrimdışı sarılacivert

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2015, 12:36:26 »
özetle benim demek istediğim tatil ödülü kazanan yarışmacının devir hakkı olması

Çevrimdışı cangz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2015, 12:41:05 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
özetle benim demek istediğim tatil ödülü kazanan yarışmacının devir hakkı olması
Bunu suistimal eden olacaktır kazanca çevirmek isteyen olabilir firmalar da bu nedenle kabul etmiyordur sanırım.