Gönderen Konu: Yurtiçi Kargo'yu Allah bildiği gibi yapsın!  (Okunma sayısı 5523 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nur_568

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Yurtiçi Kargo'yu Allah bildiği gibi yapsın!
« Yanıtla #20 : 06 Ekim 2015, 11:17:25 »
Yurtiçi kargo acayip bozdu. Okadar yogunlar ki telefonları acmıyorlar , paketleri getirmiyorlar.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 06 Ekim 2015, 12:03:36 »
açın şikayet vara neden uğraşiyorsunuz telefonla irtibat kurmaya yazın onlar sizinle irtibat kurbak için uğraşsinlar
onlarin anlayacaği dilden konuşun 5 dakikanizi almaz bir şikayet açmak hemde hemen kargonuz gelir geçmişte onlarca kargomla ilgili şikayetim mevcut şikayet varda en sonunda onlarda dayanamadilar mahalleme hemde sokağimin başina yeni şube açtilar yoksa devam edicektim her gelmeyen kargom için şikayet açmaya
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı atila

• Deneyimli Kampanyacı
  • bursa texas
« Yanıtla #22 : 09 Ekim 2015, 04:56:49 »
kullanmayın

Çevrimdışı numberone2000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 09 Ekim 2015, 07:46:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
açın şikayet vara neden uğraşiyorsunuz telefonla irtibat kurmaya yazın onlar sizinle irtibat kurbak için uğraşsinlar
onlarin anlayacaği dilden konuşun 5 dakikanizi almaz bir şikayet açmak hemde hemen kargonuz gelir geçmişte onlarca kargomla ilgili şikayetim mevcut şikayet varda en sonunda onlarda dayanamadilar mahalleme hemde sokağimin başina yeni şube açtilar yoksa devam edicektim her gelmeyen kargom için şikayet açmaya

Şikayetvara yazılan cevaplar artık fazlası ile klişe oldu. Müşterimize geri dönüş yapılacaktır yazıyor bırakıyorlar. Şikayetvarda firma çok ilgili hemen cevap verdi gözü ile bakıyor. Şikayetvar ilk zamanlar çok etkili idi artık etkisini git gide kaybediyor maalesef.
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 09 Ekim 2015, 18:54:48 »

Şikayetvara yazılan cevaplar artık fazlası ile klişe oldu. Müşterimize geri dönüş yapılacaktır yazıyor bırakıyorlar. Şikayetvarda firma çok ilgili hemen cevap verdi gözü ile bakıyor. Şikayetvar ilk zamanlar çok etkili idi artık etkisini git gide kaybediyor maalesef.

şikayet var yetkilileri bana şöle bi yol söylemişti ben otomatik cevaplarin şikayetimin altindan kaldirilmasini istediğimde
o yapilan yorumu beğenmediğinizi belirtin ve hergün bıkmadan sorununuz neyse çözülene kadar yorum yazin dediler bana ama tabiki ben yaklaşik şubat ayinden beri hiç şikayet açmadim şu anki işleyiş dahami rahata yönelik oldu bilmiyorum
rahata yönelik derken firmalar artık işin ucunu bıraktilar kim ne yazarsa yazsin umurumuzda diilmi demeye başladilar manasinda kullandim
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 23 Ocak 2017, 10:46:40 »

Yurtiçi kargo kötü biliyorum ama bu kadarını hayal etmemiştim
:)

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #26 : 23 Ocak 2017, 12:12:34 »
Pes yaaa pes cidden

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #27 : 23 Ocak 2017, 13:37:55 »

Yurtiçi kargo kötü biliyorum ama bu kadarını hayal etmemiştim

direk şubeyi alacaksın elinden yoksa bu gidişle firmanın(yurtiçi kargo) işi zor.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche