Gönderen Konu: http://depacco.com-kazandırıyor  (Okunma sayısı 5102 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı faithfullx

• Yeni Kampanyacı
  • *
http://depacco.com-kazandırıyor
« : 17 Kasım 2008, 13:04:51 »
BU BAHSEDECEĞİM SİTEYE İKİ AYDIR ÜYEYİM HENÜZ ÖDEME ALMADIM AMA TIKLANACAK REKLAM YOLLUYOLAR MAİLİNİZE VE SİTEDEKİ SAYFANIZDA DA TIKLANACAK REKLAMLAR OLUYOR..EOURO PARA BİRİMİ ÜZERİNDEN KAZANÇ SAĞLIYOSUNUZ... TIKLANAN MAİL BAŞINA 5 VEYA 10 EURO PARA VERİYOLAR..BENİM KISA SÜREDE 450 € OLDU HESABIMDA(07-12-2008 itibariyle 1200€ oldu) (12-01-2009 tarihi itibariyle 2200€ oldu )..MİNİMUM ÖDEMELERİ 4500 EURO İMİŞ..HEM ÖZELLİKLE ZAMAN AYIRMAYA DA GEREK YOK...MAİLİNİZE BAKARKEN ARADA GELEN LİNKE TIKLAYACAKSINIZ 30 SANİYE AÇIK KALDIĞINDA (ZATEN SÜRESİ DE YAZIYOR SOL ÜST KÖŞEDE) REKLAMDAN GELEN KREDİ HESABINIZA YANSIYOR...VERDİĞİM LİNKTEN ÜYE OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR OLABİLİRLER.. (VERDİĞİM LİNKTEN ÜYE OLURSANIZ SEVİNİRİM..İLLAKİ BİR KİŞİ REFERANS GÖSTERİLECEKTİR SİZİN ADINIZA..BİLMEDİĞİNİZ BİRİSİ YERİNE BU İMKANDAN SİZİ HABERDAR EDEN ŞAHSIMA FAYDANIZ OLMASINI TERCİH ETMENİZ DİLEKLERİMLE)..

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ayrıca kazançlı reklam diye bi yer daha var bunu da gayet iyi biliyosunuzdur sanırım...tamamen türkçe ama kazancı çok az...yukarıdaki ile kıyaslanmaz bile...bunu da bi deneyebilirsiniz tabi ki...

« Son Düzenleme: 07 Eylül 2009, 03:23:02 Gönderen: medilayn »

Çevrimdışı kaderim

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: REKLAMLARI TIKLA! EURO ÜZERİNDEN PARA KAZAN!!
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2008, 15:16:55 »
tesekkürler.....

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2008, 17:36:28 »
4500 € çok iyi para ancak kim verirki bir mail için 10-20 € yada üyeliğe 100 € bana kandırmaca gibi geldi ama sen bilrsin istersen dene bakalım para alırsan buraya ss koyarsın artık ne zamana birikirse 4500€

ayse11

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2008, 21:24:18 »
öncelikle teşekkürler.
yalnız site ingilizce.  adım adım nasıl üye olunacağını anlatabilirsen deneyenler artacaktır.

tşk.

Çevrimdışı faithfullx

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2008, 13:16:45 »
Ayse11 arkadaşımın isteği üzerine nasıl üye olucanağı hakkında bilgi vermek istiyorum....  Vermiş olduğum linke tıkladığınızda sayfaya yönlendiriliyosunuz direk olarak zaten malumunuz.. Kullanıcı girişi yapılan kısmın yan tarafında saiyah kutucukta  OPEN AN ACCOUNT yazıyor oraya tıklıyosunuz... Tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada email adresinizi yazmanız isteniyor...Adresinizi yazdıktan sonra  CONTİNUE kutucuğuna tıklıyosunuz ve onay emaili gönderiliyor adresinize....Mailinize DEPACCO dan gelen üyelik onay mesajını açıp oradaki linke(linkte mail adresiniz de yazıyor olacak.görünce ordan anlarsınız) tıkladıktan sonra sayfaya tekrar yönlendiriliyosunuz.. Üyelik bilgilerinizi dolduruyosunuz oradan...ad  soyad adres ödeme metodu vs.. STATE kısmına N/A diye bi seçenek var onu işaretleyin yoksa hata veriyo...formu doldurduktan sonra en alttaki sign up a tıklıyosunuz..Böylelikle kayıt işleminiz tamam oluyor ;D... (Doldurduğunuz forma SEND EMAİLS TO: yazan yerde EMAİL yada SITE INBOX&EMAİL tercihleri var.. EMAİL i seçtiğinizde mail adresinize tıklanacak reklamlar direk geliyor...siteye giriş yapmadan da mailinizden gördükçe tıklayıp kazanabiliyosunuz)

zeynel89

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2008, 22:24:41 »
kardeşim verdigin linkle üye oldum.şimdi ne yapcam yardım edebilirmisin biraz  ingilizce bişey anlamadım ben.parayı nasıl çekcem bide e/100 e bonus falan diyo o ne demek yardımcı olursan sevinirim.bak ben sana yardımcı oldum sende bana yardımcı ol.teşekkür ederim

Çevrimdışı faithfullx

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Kasım 2008, 12:54:03 »
kardeşim verdigin linkle üye oldum.şimdi ne yapcam yardım edebilirmisin biraz  ingilizce bişey anlamadım ben.parayı nasıl çekcem bide e/100 e bonus falan diyo o ne demek yardımcı olursan sevinirim.bak ben sana yardımcı oldum sende bana yardımcı ol.teşekkür ederim

Ayşe arkadaşımın yazdığı maile cevap olarak ayrıntıları vermiştim yukarıda... Ödemeleri paypal yoluyla alabilirsin ama dediğim gibi ben henüz ödeme falan almadım... Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin dan hesap alıyosun öncelikle..Hesabında para biriktiğinde paypal aracılığıyla paranı çekebiliyosun... Ayrıca reklamları tıklamanın 3 yolu var.. Birincisi mailinize gelecek depacco başlıklı mailler...burada verieln linklere tıklıyosunuz... İkincisi depaccodaki sayfanızdaki inbox a gelen mesjlardaki linkler... Üçüncüsü de paid to click yazan yerdeki linkler.... ilk iki maddedeki linklerle mesaj başı 1000 cent(10 Euro) üçüncü maddede bahsettiğim link başına 500 Cent(5 euro) alıyosunuz

Çevrimdışı faithfullx

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: HIZLI VE ÇOK KAZANIN PARA KAZANIN!! EURO OLARAK HEM DE!!
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2009, 21:03:51 »
3 kişi dışında hiç katılan yok arkadaşlar buradan...Bir iki dakikanızı ayırıp uğraşacak vaktiniz yoksa da lütfen sadece üye olun da bi iyiliğiniz dokunsun.. İlerde para alabilirsem burdan herkesi haberdar edicem merak etmeyin...

Çevrimdışı hastesi

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2009, 07:52:59 »
Scam hocam bu denedim te önce 1 haftada altüyelerimden kazandım parayı ama göndermediler. (: Hiç uğraşmaya değmez. Zaten mantığıda saçma bi' reklam içeren maile okadar para verilmesi. İyice düşünün derim ben (: 4500 € çekebilmek için €179 ödeme yapıp gold üye olmanız gerekmektedir.

Çevrimdışı faithfullx

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 13 Ocak 2009, 18:20:02 »
Scam hocam bu denedim te önce 1 haftada altüyelerimden kazandım parayı ama göndermediler. (: Hiç uğraşmaya değmez. Zaten mantığıda saçma bi' reklam içeren maile okadar para verilmesi. İyice düşünün derim ben (: 4500 € çekebilmek için €179 ödeme yapıp gold üye olmanız gerekmektedir.
hocam 1 haftada alt üyelerinden kazanman mümkün değil bu parayı...alt üye başına 10 € veriyo 4500 - 5000 arası alt üyen olmalı ki anca...o da 1 haftada mümkün değil..1 hafta olayın çok mantıksız geldi... deniycem yine de bakalım yarıladım 2000€ üstüne çıktım...siteyi okudum...gold üyelerin avantajı sadece herşeyin iki mislini veriyolar onlara..para çekmede öyle bir ayrım yok gold üye olmalısın vs gibi....