Internetten Para Kazan > Para kazan

http://gptreasure.com-kazandırıyor

(1/3) > >>

admin:
%100 ödeme garantisi olan ve minimum ödeme tutarı olmayan gptreasure sitesi açıldı.Ben bugüne kadar bu siteden 75$ ödeme aldım.Site kendi içinde yarışmalar ve çekilişler düzenliyor ve bu sayede de çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuzUzun zamandır yeni üye almıyorlardı ancak geçen hafta üye alımını tekrar başlattılar.Eminim bugüne kadar benzer siteleri çok gördünüz ama gptreasure gibisi yok. çünkü minimum ödeme tutarı yok. en geç 48 saat içerisnde hesabınıza parayı aktarıyorlar.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

admin:
linkte referansımız vardır :)

burak_790:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin%100 ödeme garantisi olan ve minimum ödeme tutarı olmayan gptreasure sitesi açıldı.Ben bugüne kadar bu siteden 75$ ödeme aldım.Site kendi içinde yarışmalar ve çekilişler düzenliyor ve bu sayede de çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuzUzun zamandır yeni üye almıyorlardı ancak geçen hafta üye alımını tekrar başlattılar.Eminim bugüne kadar benzer siteleri çok gördünüz ama gptreasure gibisi yok. çünkü minimum ödeme tutarı yok. en geç 48 saat içerisnde hesabınıza parayı aktarıyorlar.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

--- Alıntı sonu ---

ben üye oldum.şimdi ne yaparak para kazanıcam.ayrıntılı bi açıklama yaparsan iyi olur.

admin:
Offers bölümüne gittiğinizde her bir siteye üyelik ve bu üyelik karşılığında ne kadar para verileceği teklifin altında yazıyor.

admin:
ayrıca sizin siteye kazandırdığınız her üye için 10 cent alıyorsunuz

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git